Wpis z mikrobloga

Gdzie szukać zleceń na strony WWW w Anglii? Albo gdzieś indziej za granicą? Przede wszystkim WordPress i WooCommerce.

Ogólnie to zajmuje się tworzeniem stron WWW w WordPress - głównie strony firmowe (wizytówki, strony restauracji, onepage, itd), czasem też sklepy na WooCommerce. Myślałem czy by nie wyjść na rynek poza Polskę. Przy okazji też w sumie trochę większe stawki za granicą można proponować klientom.

I ogólnie się zastanawiam - gdzie najlepiej szukać zleceń na strony w UK? Coś jak nasze stare zlecenia.przez.net lub useme. Ewentualnie jakieś ogłoszenie gdzies mogę dać? Coś jak np nasze OLX, lub jakaś inna tego typu strona? A może jakieś grupy facebookowe?

Oczywiście może być też inny kraj, nawet poza europą (np USA). Fajnie jakby mówili tam po angielsku, żeby dać radę się dogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ewentualnie myślałem też Niemcy - coś tam umiem tego niemieckiego, ale tak średnio bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc może dałoby radę i to.

Więc podsumowując - gdzie np w UK, USA, Niemczech itd szukać takich zleceń, lub gdzie się warto ogłosić, żeby co nieco złapać?

#programista15k #wordpress #stronywww #stronyinternetowe #webdev #anglia #uk #zagranico #niemcy
  • 1
@lukasj: Wchodzisz na stronę, która według Ciebie powinna wyglądać lepiej i dzwonisz albo piszesz maila do właściciela firmy z propozycją.