Wpis z mikrobloga

a Mareczek? Pamiętasz Mareczka? Niedawno operowali mu przetokę odbytnicy, chłopak do dzisiaj nie może usiąść.


@Panas: Goovno pamiętasz! To nie był Mareczek, tylko Swetoniusz. I musieli mu ten zad operować, bo na wycieczce szkolnej do Białej Podlaskiej pozwolił, żeby Julietta wsadzała mu tam swoje dildo z wypustkami, więc się nie liczy, bo typ ma to na własne życzenie. Przyjemności kosztują, huehuehue.

Poza tym wszyscy inni prosperują, a nie tak jak chłop,
@Dajne_Muta: ja powinien mieć to co oni, bo ja byłem uczciwy, nie oszukiwałem, starałam się, itd. A nie tak jak cwaniackie n0rmictwo. I żądanie elementarnej SPRAWIEDLIWOŚĆI wcale nie implikuje z miejsca komunistycznych poglądów. Sprawiedliwość powinna być CYWILIZACYJNĄ normą niezależnie od ustroju społecznego, gospodarczego, politycznego, itp. itd.
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Kimś kto nic nie miał, #!$%@?ł 200h w miesiącu żeby opłacić mieszkanie i mieć co jeść, aż w końcu poszedł do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości wziął 120k nieoprocentowanego garba, założył działalność i od 2 lat jest na swoim, pije kawkę, odcina kupony i jeździ nowym samochodem. Ale lepiej płakać, że się nie da xD Bo co? bo linia szczęki? #!$%@? rodzice? Czy to normictwo okrutne cie gnębi? Weź się w garść