Wpis z mikrobloga

@konserwix: wybierasz taki na jaki Cie stać. Dużo ludzi kupuje 64/256GB i kupuje większy dysk + karte sd. Do ad-hoc grania jest super, przy dłuzszym posiedzeniu mogą ręcę boleć bo jest ciężki. Co do gier to dużo działa, część nie działa, no i trzeba mieć świadomość że jak odpalisz jakiegoś God of War to bateria starczy na chwilę.
@konserwix: Gra mi się bardzo dobrze. Przy dłuższym graniu można faktycznie coś odczuć w rękach ale to może znak że dość grania na tę chwilę? :d

Układ przycisków i ogólna ergonomia są świetne. Zespół Valve włożył w całość mnóstwo pracy i serca

Sprzęt jest idealny do grania w wolnej chwili w domu na kanapie, wersalce lub jadąc gdzieś na dłużej np weekend u rodziców, delegacja itp. Mało się jednak nadaje jako
@konserwix: 512 GB nie brałbym na twoim miejscu, miałem porównanie i matowe szkło psuje kolory, wszystko jest wyblakłe, a brak OLED'a jeszcze bardziej to potęguje. Z tego co czytałem na necie na matowe szkło nie da się założyć dodatkowego szkła, więc to drugi minus. Najlepsza opcja według mnie to 256 GB, no chyba że chcesz się bawić w wymianę dysku to wtedy 64 GB.

Co do korzystania to konsola jest mega
@konserwix: Ja jestem bardzo zadowolony. Na początku myślałem, że będzie jak ze wszystkimi gadżetami i poleci w kąt, ale ograłem całego RDR2 + jakieś inne gierki. ok 100h za mną i będę dalej grał w grę.
No i nigdy nic mnie nie bolało, dziwi mnie to jojczenie, że ciężki.