Wpis z mikrobloga

@Razor1711: W dużej mierze zależy to od tego, jaki masz aktualnie wyjściowy poziom serum DHT. W odniesieniu do tych wartości możesz zweryfikować, czy możesz brać duta - jeśli poziom DHT na finie jest nadal relatywnie wysoki.

Na papierze efekty dutasterydu są znacznie lepsze. W praktyce niewiele widziałem opinii osób, które miał jakieś problemy z dutem, jeżeli wcześniej brały fina przez dłuższy okres. Jedyne co teoretycznie jest ryzykiem to shredding przez
  • Odpowiedz
  • 0
Co do poziomu dht. Robiąc badania przed stosowaniem fina mialem na poziomie 1500 jednostek dla zakresu 250-990. Dwa miesiące temu robiłem badania to była to wartość około 400 jednostek.

Co do efektów. Ciężko mi powiedzieć czy to działa czy nie. Mam wlosy zminiaturyzowane od czoła do połowy głowy. Chyba jakby działał ten fin to przez 1,5 roku powinny powrócić w jakiś stopniu do stanu pierwotnego.
Wlosy ogólnie lecą. Co nimi przegarnę tak
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Troszkę nie rozumiem twojego toku rozumowania, patrząc na to ze jesteś użytkownikiem RU, leku który nigdy nie został wprowadzony na rynek, nie ma o nim badań jak wpływa na długoterminowe przyjmowanie i uważasz za desperacje stosowanie Duta leku który moża dostać w aptece. Zgadzam się że włosy mogą nie być warte zdrowia aczkolwiek nie mowiłbym ze dut jest desperacki. Desperacki to może być flutamid, Octan cyproteronu, estrogen lub dawki
  • Odpowiedz
uważasz za desperacje stosowanie Duta leku który moża dostać w aptece


@stasiek459: Jak masz recepte z uwagi na rozrost gruczolu krokowego to mozna. Wiele rzeczy, ktore sa szkodliwe mozesz dostac na recepte w aptece, kwestia czy zlo ktore zwalczaja jest mniejsze od zla, ktore maja niwelowac. W przypadku wypadania wlosow klocilbym sie, ze generuja wieksze.
  • Odpowiedz
@stasiek459: Tak, uwazam ze jest bezpieczniejsze tez od finasterydu oraz uwazam, ze wiele osob nie zdaje sobie sprawy tego co robi u nich fin, bo sa na nim zbyt dlugo i przywykneli. Ponadto uwazam, ze RU jest skuteczniejsze i hamuje we wiekszym stopniu wypadanie wlosow niz fin, przynajmniej w wypadku moim i osob ktorych wiem, ze go uzywaja. Wiem, ze nie jest to idealne rozwiazanie, ale po przeanalizowaniu i sprobowaniu
  • Odpowiedz
@Razor1711: nie wiem, poproś o duta na recepcie a w aptece o najtańszy zamiennik XD. Ja biere adadut, ale z tego co kojarze to dut nie ma takiego roztrzału cenowego jak fin i przy ducie to jest +-30 zł za paczkę 30 tabletek
  • Odpowiedz