Wpis z mikrobloga

Mam domenę i miejsce w OVH już od wielu lat. Tak naprawdę to zależy mi tylko na tym, że mam maila na tej domenie i chciałbym go zachować. Szukam oszczędności bo już za duża cena się robi za to. Jest jakaś możliwość na zachowanie tego maila i przenosiny do tańszego hostingu?

#hosting #www #stronyinternetowe #domeny
  • 22
@seboxtc: Ile płacisz za hosting i domenę?

Zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy
@seboxtc: Generalnie masz tam mały, darmowy hosting w cenie domeny. Ciężko będzie to przebić komukolwiek. Mamy tanie domeny i u nas .info to koszt 97,17 zł brutto ale do tego musiałbyś doliczyć koszt hostingu. Niestety koszt domen zagranicznych uzależniony jest od kursu waluty. Rozważ migrację na domenę pl.
@seboxtc: @slavkowsky Home? XD Korzystałem kilka lat z hostingu prostej strony na home.pl
Zawsze przed końcem hostingu kupowałem u nich kolejny hosting w promocji za 123 zł i przerzucałem dane. Przedłużenie hostingu na kolejny rok to ok. 500 zł.
Ostatnim razem (listopad 2022) dostałem od nich na maila propozycję zakupu kolejnego hostingu za 99 zł.
Kupiłem jak zwykle, zapłaciłem i czekam na aktywację usługi, czekam. Po godzinie dostaje maila, że jestem
@seboxtc: najważniejsze pytanie to ile potrzebujesz miejsca na mailu? W OVH masz do domeny darmowy hosting tylko nie pamiętam ile tam dają na maila, ale możesz też podpiąć domenę pod Gmaila.
@seboxtc: Hej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z kodem WYKOP40 otrzymasz -40% na każdy plan hostingowy.

Co zyskasz?

-Określone zasoby CPU i pamięci RAM
-Panel DirectAdmin
-Tanie rejestracje i odnowienia domen
-Brak limitów transferu
-Szybkie dyski NVMe
-PHP 5.6-8.2
-Litespeed & Redis
-Autoinstalator i menadżer Wordpress
-Darmowe Certyfikaty SSL (Let's Encrypt oraz ZeroSSL)
-SSH
-Cron
-Kopie zapasowe do 21 dni wstecz
-Darmowa migracja usług

Nie stosujemy drobnych druczków,