Wpis z mikrobloga

#telefony recenzja #realme GT neo 2 5g.
na filmach u tych debili z recenzjami--
"ten telefon sie nie grzeje bo ma jakies tam wyyebane chlodzenie.
instaluje diablo immortal.... po 2 minutach telefon ma 53C :D
bateria w tym telefonie naprawdę długo trzyma"
diablo po godzinie 10% baterii :D
i tak w kazdej recenzji i prwawie na kazdy nowy telefon co wychodzi :D
bardzo wiarygodne.... zwlaszcza ze oni dostaja ten telefon na 2 moze 3 dni lub max tydzien.
  • 8
  • Odpowiedz
@Peleryna: wiesz jak działa większość kontentu recenzyjnego? dostajesz urządzenie + hajs i rób dobrą recenzje, mniejsi twórcy nie dostają hajsu a tylko "recenzowany" sprzęt, nie oczekuj zbyt wiele.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: albo u kolosów z youtuba typu marques brownlee/jerry rigs
Te wszystkie gównokanaliki z 10-50k subów zrobią wszystko za sprzęt albo chwalą nawet jak sami kupią za własne pieniądze bo muszą uzasadnić swoją decyzje jakoś.
  • Odpowiedz
@Peleryna: Ja mam realme gt neo 2. Gry działają prawidłowo, bateria też, ale telefon raz mi się zatrzymał na minutę z info, że się przegrzewa, gdy w słońcu robiłem zdjęcia. Po za tym rzeczywiście czasami czuć, że jest ciepły przy intensywnym używaniu albo czasami przy ładowaniu.

Osobiście polecam czytać opinie na mgsm.
  • Odpowiedz
@Peleryna przez pierwsze kilka h w diablo immortal cały czas pobiera się coś w tle i strasznie ciągnie baterie.

potem jest normalnie, testowane na mi 10t z max dostępnymi detalami, to była pierwsza gra która rozładowała mi 5000mah w godzinę.
  • Odpowiedz
Mam GT2 NEO 5g i telefon był petardą do czasu aż przyszła aktualizacja do androida 13. Teraz mam ochotę sprzedać ten telefon. Tyle bugów co ma andek 13 na tym telefonie to głowa mała. Automatyczna jasność działa tragicznie, bateria leci 2x szybciej niż wcześniej, losowe zawieszki systemu. A najlepsze jest to ze nie da sie wrócić do androida 12 bo paczka od realme do downgrade telefonu działa tylko na telefonach z dystrybucji
  • Odpowiedz