Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady/pomocy.

Założyłem sobie konto PayPal, żeby otrzymywać hajsy ze Stanów.
Spiąłem sobie to konto z moją kartą bankową, co zajęło mi dwa dni, bo potrzebne były weryfikacje, jakieś przelewy sprawdzające itp.
No i spoko, hajsy ze Stanów wpłynęły, ale są zablokowane, bo z tego co mi napisano na ich stronie to:

Dlaczego Twoje pieniądze są zablokowane
PayPal zablokuje wszystkie środki ze sprzedaży, ponieważ:
Jesteś nowym użytkownikiem systemu PayPal lub mamy zbyt krótką historię sprzedaży na tym koncie.

Jak szybciej otrzymać swoje pieniądze
Przetwórz jeszcze 8 płatności za towary i usługi.
Unikaj sporów jeszcze przez 57 dni.

Teraz pytanie:
- czy mieliście podobną sytuację?
- czy da się jakoś te środki odblokować szybciej? Nie mogę czekać dwóch miesięcy na ich odblokowanie, bo potrzebuję ich wcześniej.

Dzięki!

#paypalcwel #banki #pieniadze #finanse #waluty
  • 7
  • Odpowiedz
@gedzior84 co się Dziwisz. przy tak potężnej skali oszustw, firmy jak pay pal chronią się jak mogą. zorientuj się gdzie możesz płacić pay palem i płac. ja używam od lat i jest mega wygodny
  • Odpowiedz
  • 0
@muchabzz: Chodzi o to, że ja mam te środki zablokowane - nie mogęz nich korzystać, a bardzo bym chciał. Ale już się zorientowałem, że chodzi o to, że ja jako usługodawca odbieram środki od usługobiorcy i te środki są zablokowane w przypadku, gdyby usługobiorca stwierdził, że moja usługa nie została poprawnie wykonana. Po prostu ma jakiś czas na odzyskanie swoich pieniędzy i wniesienie takzwanego sporu. Można to przyspieszyć, jeśli usługobiorca zdecyduje
  • Odpowiedz