Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Raczej beka z tego, że wiceprzewodnicząca Lewicy nie dawno śmigała z piorunem i moje ciało moja sprawa, ale jak widać w PiSie jej lepiej, więc istnieje podejrzenie, że coś jej się odmieni.


@Nighthuntero: niby tak, ale przejrzałem profil i OP nie pierwszy raz taguje bekę z pisu jako beka z lewactwa, stąd moje pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Kryspin013 - >@Kryspin013: Raczej beka z tego, że wiceprzewodnicząca Lewicy nie dawno...
źródło: Screenshot 2023-03-12 at 11-33-45 Profil @Kempes - Wpisy (dodane)
@Kryspin013: Co by nie mówić, PiS w dużym stopniu realizuje politykę socjalną lewicy, więc tag #bekazlewactwa moim zdaniem jak najbardziej na miejscu.


@Nighthuntero: Super, jednocześnie PiS dosłownie w każdych wyborach kradnie hasła konfederacji o kościółku, imigrantach złej UE i pierdyliardzie innych. Już nie wspominając, że w sumie PiS nie realizuje programu lewicy tylko usilnie chce utrzymać się u władzy tanim populizmem. Bo gdzie np pis daje hajs na lekarzy, medycynę,
No i też gdzie jest konsekwencja jak dla OPa w jeden dzień zjednoczona prawica to lewactwo a w inny zjednoczona prawica to prawactwo? I to bez żadnego punktu zaczepienia bo w wątku gdzie w wątku o ziobrze masz coś np o gospodarce by zrobić prostego fikołka, że ziobrzyści to lewactwo? xD


@Kryspin013: A bo ja wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tylko tagi na portalu ze śmiesznymi
@Kryspin013 Daj spokój, przecież Kempes to od dawna potwierdzony bot. Daje takie tagi, żeby miał jak największe zasięgi. Bawi mnie, że mówicie o nim jak o człowieku xD
@Kryspin013 PiS to lewactwo wierzące. A w obrazku, który pokazałeś, jest #bekazprawakow, bo prawica popiera KK, odpowiedzialny za rozkwit pedofilii wśród swoich pracowników (σ ͜ʖσ)
Poza tym pani ze zdjęcia weszła do sejmu z listy... no właśnie, jakiej? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Poza tym pani ze zdjęcia weszła do sejmu z listy... no właśnie, jakiej? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Kempes: z lewicy. I nagle porzuciła lewicowe hasła by dostać stołek od pisu.

@Kryspin013 PiS to lewactwo wierzące


@Kempes: Lewactwo wierzące czyli jakie. Podałem ci kilka przykładów wyżej jak PiS wygral wybory hasłami k0nfederatów. Co jest takiego lewicowego w pisie? W kraju jest bieda, wszyscy dostają gówno a
@Kempes: uważam że za takie przechodzenie na stronę przeciwnika powinno się wywalać i dawać następnego z listy. Nie po to ktoś głosuję np na Lewicę by potem przechodził do PIS. Odwrotniectez uważam że to nie do przyjęcia
@Kryspin013 Ucina te socjalne, które nie boją w jego elektorat. Za to daje inne, w tym różne DOPŁATY. Mam wymieniać jakie? PiS to lewactwo gospodarcze, a gospodarka jest najważniejsza w świecie XXI wieku.
@Kryspin013 Ucina te socjalne, które nie boją w jego elektorat. Za to daje inne, w tym różne DOPŁATY. Mam wymieniać jakie? PiS to lewactwo gospodarcze, a gospodarka jest najważniejsza w świecie XXI wieku.


@Kempes: doktryna lewicy jest taka by wszystkim żyło się dobrze. Tymczasem doktryna pisu jest taka, że bez nich ich wyborcy zdechną z głodu a w praktyce, że wszyscy biednieją. Więc jeszcze raz: sprawdź sobie co mówią eksperci od