Wpis z mikrobloga

Niedawno skończyłem 22 lata. Na tag trafiłem gdzieś 5 lat temu, przegrywałem tak samo jaki teraz. Za kolejnych 5 lat będę miał 27 lat. Nic nie wskazuje, że będzie lepiej. Do czego zmierzam?
Otóż, gdy widzicie na tagu nastoletnich przegrywów, to nie atakujcie ich, bo im też jest ciężko, tylko są na początku swojej drogi. Starsi też przecież przegrywają od młodości. Zamiast tego lepiej starać się im pomóc, bo może któryś z nich uratuje siebie przed utknięciem w przegrywie do końca.
#przegryw
  • 7
@Szary_Anon: i tak i nie. Cześć z nich na pewno przegrywa i przegrywała przed odkryciem tagu, ale wydaje mi się że inna część to są jacyś ludzie, którzy trafili tu przypadkiem, bo może mieli chwilowo gorszy okres, albo im się nudziło.
Naczytali się i wzięli za bardzo do siebie jakieś trollerskie pille i przez to jeszcze bardziej pogrążają się w poczuciu bycia przegranym.
W takim wypadku jeżeli ktoś był w miarę
@PrawaRenka: Na pewno w wieku 17 lat da się dużo zmienić, to wciąż etap szkoły średniej. Odkrycie tego tagu może im potencjalnie zaszkodzić. Co nie zmienia faktu, że świadomość problemów i przyszłych życiowych trudności i niepowodzeń, można nabyć już w młodym wieku.