Wpis z mikrobloga

@ChudyEdd: po prostu debil. Ja sie dziwie tylko czemu w tym toruniu nie punktują tucznika. Czasami się zastanawiam, że tam wszyscy IQ jeszcze nie brali jak sa tacy ludzie jak, baobab, mariusz, loboda, bmw, jakas gowno elana czy jak ten klub sie nazywa.
Oj panowie, co Wy chcecie od człowieka który nie wie jak pastę do zębów otworzyć, było to na streamie jak coś i nie wiedział, że ten "ząbek" w nakrętce jest do otwarcia i wołał mamę żeby mu pastę otworzyła xD


@ChudyEdd: o żesz #!$%@? #!$%@? gdybym nie znał daniela to bym powiedział że kłamiesz xD
@ChudyEdd: w sumie też mi sie tak wydaje. Kiedyś jakiś wykopek z torunia który chodził do tej samej szkoły co baobab pisał, że baobab przemyka jak szczur przez toruń i nie dlatego, nie przez strimy ale dla tego że kiedyś w szkole pobił dziewczynę. Tucznik pewnie też ma coś za uszami ale w toruniu to pewnie 0,000000001% osób których myśli.
@Kot89: Jedyne lokacje w których przebywa i czuje się bezpieczny to galeria i melina albo hotel, tak to nie nagrywa przecież na tt z irl, a to by mu pomogło w "zarobkach" ciekawe czemu tego nie robi xD
@Kot89: na bank tak nie jest, skoro ja przyjezdzajacy do Torunia raz do roku odwiedzić rodzicow widziałem Baobaba i Mariusza w tramwaju jadacego na rubinkowo to widac ze sie nie boi. Zawsze jest tak ze zalezy na kogo trafisz.