Wpis z mikrobloga

Historię z mojego życia mam dziś do opowiedzenia! O tym, co odkryłam dzisiaj w sąsiedztwie. Zaczęło się tak: Siedzę sobie w pokoju i chcę w końcu wyjść na taras na świeże powietrze, ale okazuje się, że sąsiadka postanowiła sobie odwiedzić faceta z naszego bloku, a skoro drzwi są otwarte, słyszę całą ich bzdurną konwersację. Kompletnie na dnie! Na pytania w stylu: "co dzisiaj jesz?", "gdzie spędzisz weekend?" trudno znaleźć odpowiedź. Najgłupsze z ich pomysłów i co ich powstrzymało do tej pory? To żaden telewizor, ani komputer. To ich rodzice. Dopiero teraz zrozumiałam, jak fajni są seniorzy i jak wiele dla nas czynią - otoczyli nas ogromną opieką, stając nie tylko na straży naszych porządków, ale i wyższych wartości. #rodzice #sasiedztwo #wyzszewartosci #naukanarodzicow
  • 25
@gram_na_twoim_flecie: a teraz zepsuję Ci świat: ty i tylko ty wiesz co to dla ciebie jest szare a co kolorowe, dla każdego jest to coś innego i biedni są ci, którzy podziwiają kolory innych osób, bo tych innych osób to tak na prawdę nie ma z twojego punktu widzenia
@gram_na_twoim_flecie: śmiem twierdzić, że w dzisiejszym świecie oglądanie się na kolory innych czy ustawiczne porównywanie psuje ludziom życie, a nie mają drugiego.
dlatego też wracając do tematu, pozwól orłom latać i dni łapcie, bo są policzone