Wpis z mikrobloga

#danielmagical No i dobrze! oglądajcie sobie tych bystrzaków a i tak nie mają podjazdu do naszej rodzinki i oryginalności jaką prezentowaliśmy na streamach, to my byliśmy pierwsi z dymami/kociołkami na jiutjubie. Gdyby nie to że Jacek wszystko popsuł bo posprzedawał nas to byśmy teraz bili rekordy rekordów (wzmianka o duchach 63k oglądających na żywo). Z resztą ja mam prawdziwych widzów którzy są ze mną zawsze a nie jak u bystrego tymczasowo.
A jo i jeszcze coś jest pisane na wykopie że u Sylwestra stół zastawiony jedzeniem i piciem a u nas to bida? U nas na stream też był raz taki stół pełen żarcia ale sonia chciała wszystko pozjadać i nie było sensu kupowania ponownie tylu produktów, no a to że Jacek miesiąc temu podzielił jedną konserwę z mamą i ją jedli? no bo oni tak lubią zwyczajnie nie chcą się najadać co ja się będę tłumaczył, prawdziwi widzowie wiedzą jak jest. #patostreamy #bystrzaktv
Pobierz PeriodFromVaginax9 - #danielmagical No i dobrze! oglądajcie sobie tych bystrzaków a i...
źródło: bldae19
  • 1