Wpis z mikrobloga

Pis ładnie teraz wymyślił wybory w dniu papieskim ci już wszystkiego się chwytają XD
https://wyborcza.pl/7,75398,29547242,wybory-odbeda-sie-w-dniu-papieskim-pis-kontynuuje-ofensywe.html
Tak pomijając to szkoda że kościół katolicki ma taką władze w naszym państwie i jest niczym guz złośliwy dla zdrowego organizmu. Szkoda tylko że tak naprawdę żadna partia nie chce zadzierać z kościołem katolickim i zawsze woli z nim utrzymywać dobre stosunki. Jedynie może młode pokolenie partii Razem tak naprawdę przeciwstawia się kościołowi i tak naprawdę chce się go pozbyć. Nawet jak wróci PO to nie oszukujmy się nic nie zrobią z tym, już przedtem jak rządzili to płaszczyli się przed kościołem dawali kasę Rydzykowi, Tusk jeździł do tych wszystkich władz kościoła w Polsce. Teraz PO się wstrzymało co do tej ustawy chroniącej JP2 zamiast być przeciw do tylko udowadnia że nie chcą zadzierać z kościołem. Powtarzam każdy jeden rząd od upadku komuny podlizywał się kościołowi każdy jeden. Jeszcze dużo lat minie zanim Polska będzie krajem świeckim niestety. Przydałby się polityk pokroju Brauna ale żeby był tak cięty na kościół katolicki jak Braun na Ukraińców wtedy może by coś się ruszyło. Cała sprawa jest naprawdę obrzydliwa i ile ludziom życie zniszczył psychicznie, ile osób nie mogło potem normlanie żyć , założyć rodzin i tak dalej.
#bekazkatoli #bekazpisu #2137 #bekazpodludzi #jp2
Pobierz
źródło: 5c8a23e633b01_o_full
  • 3