Wpis z mikrobloga

Panowie, dziś Wasze święto - Dzień Mężczyzny! (´ڡ`)

Czego chcemy Wam życzyć w tym dniu? Świata, który Was zrozumie, wysłucha, zaakceptuje Wasze emocje, nie będzie oceniał. Równouprawnienia. Tego, w którym płeć nie decyduje o opiece nad dzieckiem, emeryturze czy konieczności odbycia ćwiczeń wojskowych. Ludzi, którzy będą dla Was wsparciem, nie ciężarem.
Marzeń, pasji, celów, których realizacja nadaje życiu sens. Siły, uśmiechu i pogody ducha, która pozwoli Wam z lekkością przeskakiwać nawet największe kłody rzucane przez los.

I wszystkiego naj, naj, naj - aby Wasze zestawy Lego były zawsze największe, samochody najszybsze, zdobyte szczyty najwyższe, a wszelkie osiągnięcia i sukcesy (również te sportowe) największe. Bo życie musi mieć smak. I najlepiej żeby był to smak soczystego steku, bo to się Wam po prostu należy ( ͡º ͜ʖ͡º)

A czego Ty chciałbyś życzyć sobie?

#wykop #dzienmezczyzn #zyczenia #niebieskiepaski #polska
wykop - Panowie, dziś Wasze święto - Dzień Mężczyzny!  ლ(´ڡ`ლ)

Czego chcemy Wam życz...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 66
@wykop: Ja sobie życzę już tylko bolesnej, śmierci, patrząc jak moja rodzina i przyjaciele giną w męczarniach, a na koniec wylądować w piekle, gdzie będę wieczne torturowany na różne chore sposoby.
Nic mi już nie potrzeba od życia, nic nie chcę, nie mam siły walczyć, nie chcę walczyć, nie mam nikogo na kim mi tak naprawdę zależy, #!$%@? już mam.
Nie chce mi się żyć i chcę, żeby ktoś mnie zabił.
Powinniście banować ludzi obrażających innych ludzi na tej stronie.


@rafallubonski: Zgłaszajcie nam zauważone przez siebie sytuacje, które nie są zgodne z regulaminem serwisu. Będziemy banować (ツ) Tu wyjaśniamy jakie konkretnie rzeczy są przez nas usuwane: https://wykop.pl/standardy-moderacji Jeśli powinniśmy poszerzyć listę, jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.
A czego Ty chciałbyś życzyć sobie?


@wykop: powrotu starej wersji Wykopu i tej części społeczności, która zrezygnowała z dalszej aktywności na tym portalu po aktualizacji. Człowiek był głupi, że marudził na te stare tagi. Tamte tagi to był "pikuś" w porównaniu do syfu, który nam zaserwowaliście w nocy z 16 na 17 stycznia :(