Wpis z mikrobloga

Siema, chciałem podzielić się z wami moją historią, myślę że dość nietypową. Ostatnio wzięła mnie ochota na jazde w nocy, więc pojechałem z domu prosto na stacje. Z daleka widzę że pustki na stacji, za mną jedzie jakiś koleś z głębi polski służbowym autem. Obaj wjeżdżamy na stację, ja pod inny, on pod inny instrybutor. W głowie nie miałem żadnej kwoty za jaką zaleję. Padło na 100zł. Dokładnie 100zł i 2 grosze. Widzę że gość który wjechał za mną na stację również skończył, i razem idziemy do kasy. Podchodzę do okienka i mówię " Dzień dobry, tam za stówę było". Gość zza lady się patrzy i mówi że muszę powiedzieć z którego instrybutora tankowałem, bo na komputerze widzi że obaj zatankowaliśmy za dokładnie 100zł i 2 grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ot taka historia, środek nocy, dwóch nieznajomych, opustoszała stacja.
Po wszystkim wcale nie byliśmy w lesie i nie ruchaliśmy się w dupe.
#historia #zalesie #chwalesie #heheszki
  • 15
  • Odpowiedz
@heralekk: raz mi się zdarzyło tak, że podczas tankowania gazu z naprzeciwka gość również tankował gaz. Skończyliśmy mniej więcej w tym samym czasie, ja wszedłem jeszcze do auta, chyba po kartę na punkty a on poszedł płacić. Okazało się, że zapłacił za moje tankowanie. Gdy wszedłem zapłacić, okazało się, że mam do zapłaty o ok. 15 zł mniej niż powinienem mieć. Powiedziałem kasjerce, że widocznie ktoś się pomylił bo zatankowałem za
  • Odpowiedz
pytanie o imię - obaj wymienieni goście słynęli z troski (prawdziwej czy pozornej) o życie i prywat


@ConanLibrarian: rzeczywiście wiele podobieństw, jedna cecha, która jest tak uniwersalna. Normalnie Scherlock xd
  • Odpowiedz
@8drc8: Sherlock.
Trzymajmy się faktów (tamtym regularnie zdarzało się odchodzenie od rzeczywistości, a nawet odloty, coraz bardziej się upewniam, że pytanie jest dobre).
:-)
  • Odpowiedz
Miałem później wyrzuty sumienia, że ktoś stracił jakieś 15 zeta xd


@8drc8: uczciwie wygrałeś w pojedynku na to kto ma większą butlę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz