Wpis z mikrobloga

Ten Hamilton to coraz bardziej traci w moich oczach i nie chodzi mi wcale o jego jakies odpaly swiatopogladowe poza torem. Mowie tylko o to co robi na torze.

Alonso zawinal go jak dziecko w Bahrajnie w zakrecie tak ciasnym, ze to nie mialo sie prawa wydarzyc tak wielkiemu mistrzowi za jakiego chce uchodzic. Juz nawet ogor Sainz troche przybloczyl wewnetrznal w tamtym zakrecie i Alonso nie mial miejsca zeby tam wyprzedzac. Idziemy dalej.

Fatalnie rozgrany restart w Holandii 2022. Verstappen umie robic restarty. Zygzakuje do ostatniego momentu bo wie, ze zbyt szybkie odkrecenie moze go narazic na strzal pod koniec dlugiej prostej. Hamilton w Holandii na starych gumach odkrecil od razu przed ta parabolika i od razu go VER na koncu prostej a nawet zreszta juz w polowie prostej wyprzedzil. Tak wiem i tak by nie utrzymal tej pozycji bo mial stare gumy ale w dalszym ciagu zle rozegral po amatorsku restart. Od razu wiedzialem, ze zle to zrobil i zaraz bedzie kara i tak tez sie stalo.

Kolejny blad amatorski przy restarcie to Brazylia 2022 i nie kontrolowanie pozycji Russela przez co bedac na P2 zaspal odkrecenie RUS i narazil sie na atak VER ktory zakonczyl sie kolizja w eskach senny.
To tak na szybko.
#f1
JulianGangol - Ten Hamilton to coraz bardziej traci w moich oczach i nie chodzi mi wc...

źródło: hamilton-koszulka-sasin-przewalil-70-milionow-na-wybory-ktore-sie-nie-odbyly

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Dziwne, że nie przytoczyłeś Łubu Zubu 2021 i kompletnie #!$%@? obrony przed nurkowaniem Verstappena na ostatnim kółku. Ta pozycja była totalnie do obrony, bo nie było DRSu po restarcie. Np. Czeko jakoś dał radę utrzymać pozycję mimo tego, że Hamilton miał także pomoc DRSu i jeszcze tam był bardzo porównywalny stan opon w relacji do pojedynku VER/HAM.
  • Odpowiedz
  • 3
@JulianGangol cały sezon 2021 to był pokaz tragicznych umiejętności walki. Tak jakby przez te lata dominacji zapomniał, że można wyprzedzać poza prostą.
W Bubu Zubu dwa razy nawet dał się porobić, na pierwszym okrążeniu gdzie ściął szykanę to Max mu wjechał na końcu prostej a Hamilton nie zrobił nic, żeby zablokować pozycję. Uratowali go sędziowie
  • Odpowiedz