Wpis z mikrobloga

Miałem wysokie oczekiwania co do gry "Hogwarts Legacy" i niestety się rozczarowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Chociaż większość elementów gry jest świetna - mapa jest ogromna i pełna niespodzianek, zamek jest przesiąknięty detalami, system walki jest satysfakcjonujący, a oprawa muzyczna to prawdziwe arcydzieło - fabuła i postacie pozostawiają wiele do życzenia. Pomimo obiecującego początku, fabuła szybko zwalnia i staje się nudna a prawie wszystkie postacie okazują niewyraziste i pozbawione emocji. Już po kilku godzinach nie miałem już ochoty nawet śledzić wątków fabularnych i pomijałem większość dialogów. Jedyne, co sprawiało, że wciąż grałem, to chęć wypróbowania nowych zaklęć i odblokowywanie kolejnych mechanik gry, a nie fabuła sama w sobie.

Jak ktoś jest wielkim fanem Harrego Potera to pewnie jakoś da radę przebrnąć przez tę grę do końca, ja niestety nie jestem. Mimo wszystko gra dała mi kilkanaście godzin fajnej zabawy, ale jednak wolałbym ją odinstalować czując pustkę i niedosyt jak po przeczytaniu dobrej książki niż ciesząc się, że w końcu dobrnąłem do końca.

#gry #hogwartslegacy #harrypotter
  • 1
@TheDziobak: no niestety, ale poziom trudności i złożoności tej gry to jest poziom 10latka niestety, najlepsze że możesz być miły, albo #!$%@? dla różnych postaci, a konsekwencje tego zachowania zawsze są takie same, czyli nic tak na prawdę, świat jest niby dość otwarty, ale w rzeczywistości historia tak mocno trzyma się tego jedynego skryptu że w sumie nie ważne co zrobisz, ostateczny wynik będzie taki sam, możesz sobie #!$%@?ć avade na