Wpis z mikrobloga

Kupiłem waporyzator xmax v3 pro - pytanie do użytkowników. W jakich temperaturach wapujecie? I na ile buchów starcza wam jedno załadowanie? Bo ja przy 190 stopniach, ściągnąłem ze 4-5 buchów takich 10s i wydawało mi się, że susz już mocno brązowy. No i tu kolejne pytanie, jak rozpoznajecie że trzeba wymienić susz w komorze, bo ja przy 5 buchu to już praktycznie nie czuję smaku, ani zapachu i nie czuję tego "popkornowego" posmaku, tak jak to ktoś kiedyś określił.

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 7
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Ja jak wapowalem w fenixie mini to jedna komora wystarczala na pare faz xD A uzbierane avb dalej kopalo, tylko trzeba bylo na bardzo wysokich temperaturach sciagac dlugie buchy i wymieniac avb (2-3 takie wymiany i bylo wysoko). Normalnie waporyzowalem w 180-190 stopniach.
  • Odpowiedz
@nomysza6666: Kurde no ja nie mam praktycznie żadnej tolerki, a wydawało mi się, że z lufki był lepszy efekt, niż tę samą ilość z waporyzatora. No ale jeszcze avb zostało, tylko że ja to odrzucam jak już jest ciemnobrązowe. Zrobię z tego jakieś ciastka.
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Ja miałem fenixa i teraz mam starry jakiś tam, no i normalnie nabijam komore ustawiam 200 stopni i ciągnę całą sesje. Jak czas minie to włączam znów i ustawiam na 220 stopni i też do końca i normalnie 2 razy elegancko działa. Później ten susz odkładam i jak mi się skończy palenie to nabijam znów i na 220-230 pale z 2-3 nabicia raz po razie takiego abv i też ładnie
  • Odpowiedz