Wpis z mikrobloga

Dziś odkryłam, że część ludzi ma skrajnie fałszywe wyobrażenie o tym, co naprawdę oznacza bycie szczupłym. Chodzę na siłownię od kilku miesięcy, ale znam osoby, które twierdzą, że jestem za gruba, bo nie mam na sobie ciężko pracuj uzyskanej muskulatury. Niedawno zapytałam, czy byliby zadowoleni, gdybym ważyła mniej niż 50kg? Jeden z nich powiedział, że tak, a ja ledwo powstrzymałam śmiech. Po prostu niemożliwe jest abym ważyła tyle - w końcu chodzę biegać, ćwiczę, ale nigdy nie mam czasu na jedzenie w liczbie mniejszej niż 3 posiłki dziennie. Sama nie wiem, kiedy czas zacząć zadawać sobie pytanie czy chcę być zbyt chuda lub zdrowa, ale wiem jedno - osoby, które uważają, że powinienem mieć więcej mięśni na widok swojego odbicia w lustrze powinny lepiej przemyśleć jakie są realia życia.

#poradyzdrowotne #odzywianie #szczuplakontrafit #negatywnemyslenie #meskasciagarnosc
gramnatwoim_flecie - Dziś odkryłam, że część ludzi ma skrajnie fałszywe wyobrażenie o...

źródło: 41Vefu5

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@gram_na_twoim_flecie jain. ten tok rozumowania może prowadzić do min. cialopozytywnosci. równia pochyla do utraty zdrowia i niskiego standardu życia. uwielbiam się zajeżdżać, stawać się coraz zdrowszym i silniejszym
  • Odpowiedz
@gram_na_twoim_flecie: Aaaa, zapomniałem, że to TY! Prawda, cyfra na wadze to tylko jakaś jednostka, która może dawać satysfakcję, lub udrękę w głowie, ale to od głowy zależy, czy to 50kg to pozytyw, czy negatyw. Rzeczywistość Nas kreuje, abyśmy to My potem kreowali własną rzeczywistość i koło się toczy.
  • Odpowiedz