Wpis z mikrobloga

Pracował ktoś w Albert Heijn Online? Rozmawiałem dzisiaj z kobietką z rekrutacji powiedziała mi że jest 400/h picków trochę się przeraziłem bo w poprzednim GXO miałem 150/h picków ale to były duże pudła i ciężko było to wyrobić. Nie wiem czy się w to wogóle pchać, pracował ktoś i się wypowie?
#holandia #pracazagranica
  • 17
@qmato: wiem mało tego ci kordynatorzy je podkręcają w swoim komputerku, pamiętam gdy jeden dzień przywaliłem przysłowiowo w #!$%@? i nie chciało mi się biegać to miałem lepszą normę niż kiedy biegałem xD
@wojciech_s: Muszę zarobić jakieś pieniądze na samochód bo nie chcę brać kredytu a w Polsce nie odłożę tyle co w 3 miesiące w nl. Norma, normą rozumiem że trzeba pracować a nie stać w miejscu no ale jakieś wyścigi szczurów? Już to przerabiałem w poprzedniej firmie gdy jej nie wyrabiałem to Pan Polak przychodził "Adam, co tak słabo bo zaraz pójdziesz do domu" 1h później. "No Adam, niestety musisz iść do
@adammonster: dlatego mówię, że tam gdzie i tym jawnie mówią to nawet nie ma sensu. Co prawda pracowałem w jimbo ale ogólnie tak samo to wyglądało. Wszyscy naćpani biegali żeby normę wyrobić. Mi się udało na zamrażarkę trafić to mówili tylko żeby cokolwiek tam robić bo nikt tam nie chce robić :p ale pół roku jakoś tam przeleciało
@wojciech_s: No troszkę w poprzedniej firmie mnie pani zrobiła w bambuko bo ją o to pytałem to mi powiedziała że nikt nie wyrzuca za normę do domu jak się pracuje normalnie to spokojnie się wyrabia. Przyjeżdżam na miejsce a tu wszyscy powykręcani aż im szczęki latały patrząc na mnie jak na świeże mięsko, biegali z prędkością światła gdzie ja normalnie pikowałem myślałem że mnie zajebią ale koniec końców nie było tak
@wojciech_s: Zastanawiałem się jesczcze nad tym Jumbo kolesie z poprzedniej pracy mi mówili żebym tam spróbował niby norma jest ale nie aż taka jak tam gdzie pracowaliśmy i bardziej ludzkie warunki co o tym myślisz?
@adammonster: w jumbo pracowałem na pickerce i kręciłem po 90% normy przez kolejki w alejkach. Na nockach miałem po 110%, bo było pusto i bardzo fajnie to szło. Jak brakowalo towaru to mankowałem i nie #!$%@?łem się, żeby mi ktoś łaskawie zdjął paletę
@wojciech_s: Sam nie wiem czy przeczekać jeszcze ten miesiąc i poczekać aż to wszystko ruszy, pojeździć trochę z żarciem dla zajęcia i znowu ruszyć przez tą samą agencję bo pchać się na minę przez coś niesprawdzonego to sam już nie wiem.
@adammonster: powiem Ci jako pracownik sprzed 2 miesięcy że #!$%@? 800 kartonów mleka i 400 kartonów jogurtu jest #!$%@? niemożliwe do zrobienia w godzine

Jeszcze nadzorca niewolników co ci godzinę mówi że za wolno

Niby płacą niezle(gdziez koło 2200)na miesiąc ale #!$%@? się jest niewarte żadnych pieniędzy