Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Zdrapkowe Mirki i Mirabelki,

Z okazji Dnia Kobiet Lotto przygotowało skromną Promocję z której możecie skorzystać tylko online:

Zagraj online za 30 zł w Lotto lub Lotto Plus na jednym kuponie i odbierz 5 zł na dalszą grę.

Promocja obowiązuje tylko dzisiaj - 8 marca od godz. 00:00 do godz. 21:30 i można z niej skorzystać tylko raz.

REGULAMIN

Moja sugestia
Wydaje mi się że jeżeli grywamy w Lotto to Promocja jest ciekawa i warto z niej skorzystać bo jakby nie patrzeć są to prawie 2 zakłady gratis ( ͜͡ʖ ͡€)
Jeżeli ktoś chce skorzystać z Promocji najmniejszym kosztem to na Waszym miejscu zdecydowałbym się na kupon: 10 zakładów BEZ opcji Plus. Wtedy jego cena wyniesie dokładnie 30 zł i dzięki temu 5 zł z Promocji wpadnie na nasze konto.

Przypominajka: Pula na jutrzejszą wygraną I stopnia w Lotto wynosi 4 000 000 zł

---- Teraz krótko o zdrapkach ----

Dzisiaj (8 marca 2023 r.) mamy ostatni dzień sprzedaży zdrapek: "Super 7" [589], "Fast Cash" [568], "Worek Pieniędzy" [581], "Królewska Gra" [584] oraz "Super Milion" [620]. Z wymienionych zdrapek dobrym wyborem na dzisiejsze ostatnie zakupy są zdrapki: "Super 7" oraz "Fast Cash".

Niestety jeżeli chodzi o zdrapkę "Super 7" to w sprzedaży znajdują się obecnie 4 kolory a nas interesuje tylko i wyłącznie zdrapka w kolorze żółtym. Na nasze nieszczęście w zdecydowanej większości kolektur te zdrapki są dostępne w kolorze fioletowym oraz niebieskim a te kolory na obecną chwilę powinny być poza naszym zainteresowaniem. Jeżeli jednak w Waszej okolicy są żółte zdrapki "Super 7" to zwróćcie uwagę na numery dostępnych paczek, z punktu widzenia nagrody głównej interesują nas paczki z przedziału: 40 000-60 000. Zdrapka "Super 7" kosztuje 2 zł i czeka na nas w niej ostatnia nagroda główna o wartości 77 777 zł. Warto dodać że jest to najwyższa możliwa kwota do wygrania w zdrapkach w cenie 2 zł.

Zdecydowanie łatwiej powinno być znaleźć resztki zdrapki "Fast Cash". Tutaj również po znalezieniu tych zdrapek należy popatrzeć na numerację paczki, z punktu widzenia nagrody głównej interesują nas paczki z przedziału: poniżej 45 000. Zdrapka "Fast Cash" kosztuje 5 zł i do wydrapania również pozostaje ostatnia nagroda główna warta 200 000 zł.

Natomiast po jutrzejszym zakończeniu sprzedaży wspomnianych zdrapek zmieni się zdrapkowe podium i dlatego napiszę co nieco o jutrzejszych zdrapkowych faworytach:
- Miejsce 1 - Zdrapka "Pełny Portfel" [512]
Kosztuje aż 30 zł i do wygrania pozostają 2 000 000 zł. Jest to jedyna zdrapka w całej ofercie Lotto która oferuje tak wysoką główną wygraną. Mimo że ta zdrapka znajduje się na miejscu 1. Rankingu Zdrapkowego to odradzam rzucanie się na wykupowanie jej w wielkich ilościach. W sprzedaży nadal jest około 450 000 sztuk tej zdrapki i jest to wartość naprawdę spora jak policzymy sobie ile kosztowałoby wykupienie wszystkich pozostałych sztuk. Wg mnie zdrapka ta będzie w sprzedaży do końca roku więc nie trzeba się bać że zaraz ją zakończą i 2 000 000 zł wrócą do Lotto. Oczywiście że jeżeli mamy ją w swojej pobliskiej kolekturze to polecam ją wziąć od czasu do czasu ale nie szalejcie na jej punkcie - jeszcze nie warto. Gorące przedziały dla tej zdrapki to: poniżej 90 000.

- Miejsce 2 - Zdrapka "Na Dobry Rok" [559]
Kosztuje 10 zł i do wygrania pozostaje 500 000 zł. Jeżeli o mnie chodzi o zdecydowanie bardziej polecam kupić 3 sztuki "Na Dobry Rok" niż 1 sztukę "Pełnego Portfela" - w końcu to 3 sztuki zamiast 1. W sprzedaży pozostaje około 430 000 sztuk i nadal jest to sporo ale wydaje mi się że jej sprzedaż zostanie zakończona przed zdrapką "Pełny Portfel" więc nadałbym jej priorytet przy zdrapkowych zakupach. Obecnie wszystko wskazuje na to że zakończenie jej sprzedaży będzie miało miejsce nie wcześniej niż w czerwcu 2023 r. Gorące przedziały dla tej zdrapki to: powyżej 80 000.

- Miejsce 3 - Zdrapka "Wielka Krzyżówka" [503]
Kolejna zdrapka za 30 zł w której do wygrania jest "tylko" 600 000 zł. Dlaczego jest taka różnica w głównej wygranej między "Pełnym Portfelem" a "Wielką Krzyżówką"? Ponieważ w "Pełnym portfelu" na 4 000 000 losów przewidziano tylko 2 nagrody główne po 2 000 000 zł każda, natomiast w przypadku "Wielkiej Krzyżówki" głównych mieliśmy przewidzianych "aż" 6. Tutaj podobnie, wg mnie zdrapka ta będzie w sprzedaży przynajmniej do końca roku i odradzam rzucanie się na wykupowanie jej w wielkich ilościach. Zresztą przed większymi zakupami sprawdźcie czy styl zdrapek-krzyżówek to jest coś co lubicie, ja np. po kilku sztukach patrzę na krzyżówki z obrzydzeniem. W przypadku tej zdrapki pozostały 2 główne wygrane w paczkach poniżej 200 000 oraz 1 nagroda główna w paczkach powyżej 200 000.

- Miejsce 4 - Zdrapka "Ekstra Pensja" [612]
Jako że "Wielka Krzyżówka" to zdrapka którą się albo kocha albo nienawidzi to zdecydowałem się na opisanie miejsca 4. Zdrapka "Ekstra Pensja" to klasyk w cenie 5 zł, do wygrania pozostają 2 nagrody po 208 000 zł. Co ciekawe główna wygrana jest wypłacana w takiej formie że 100 000 zł otrzymujemy od razu, natomiast pozostałe 108 000 zł jest podzielone na 36 comiesięcznych rat po 3 000 zł każda. W "Ekstra Pensji" do wygrania pozostają 2 nagrody główne, a gorące przedziały są następujące:
- wersja morska: powyżej 96 000;
- wersja różowa: 264 000-288 000; powyżej 312 000.

To wszystko we wpisie na dzisiaj. Jeżeli pojawią się jakieś pytania to pytajcie - postaram się na wszystko odpowiedzieć.

Wszystkim grającym życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp

#lotto #zdrapki
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 6