Wpis z mikrobloga

Ale Ty wiesz, że laski mają to w dupie czy ktoś jest konfiarzem i chodzenie na marsze proaborcyjne nie zwiększa Ci szansy na zaruchanie?


@Rzyleta: To chyba piszesz o 15-letnich julkach albo o onsach. Jeśli kobieta szuka kogoś do poważniejszej relacji i podchodzi do tematu racjonalnie, to odrzuci kogoś, kto ma poglądy z drugiego bieguna, bo inaczej będą się pojawiać niepotrzebne spory i kłótnie. Zresztą ciężko podchodzić do kogoś takiego nawet
@Vosemite ja życzę różowym zmysłu do wyczuwania konfiarzy jak i lewaków, wieczna beka z obydwu ale pamiętaj że #!$%@? umysłowe lewej strony nie ma sobie rownych
bo inaczej będą się pojawiać niepotrzebne spory i kłótnie.


@choochoomotherfucker: ludzie różnie na to patrzą. Przynajmniej 2 razy byłem w związku z jakąś totalną Julka-alternatyka-z-twittera i nigdy nie dochodziło do kłótni chociaż sam jestem gdzieś z orbity Kosiniak/Sikorski/Giertych teraz.
Totalnie nie wiem jak można patrzeć w ogóle na poglądy drugiej osoby i mam wrazenie, że one uważały dokładnie tak samo ;)

Zresztą moja obecna też jest mocno na lewo ode mnie,
@Pas-ze-mna-owce: Jestem umiarkowanym lewakiem i kiedyś byłam w związku - na szczęście krótkim - z gościem, który nienawidził muzułmanów i wkurzał się, kiedy widział na ulicy ludzi z Bliskiego Wschodu, do tego mówił rzeczy typu, że gejów to on nie cierpi, ale na takie lesbijki chętnie patrzy. Po co mam słuchać takich bzdur i żyć z człowiekiem, w którym jest jakaś bezsensowna nienawiść, skoro jest też pełno facetów o innych poglądach?
@Vosemite: Słuszne życzenia, niestety mnóstwo lewicujących dziewczyn jest z konfiarzami. Znam kilka takich związków. Zobacz jak bardzo konfa jest popularna wśród młodych mężczyzn. Statystycznie łatwo na takiego trafić. Niestety dziewczyny zamiast ich pogonić są zaślepione ładną buźką i łamią sobie kręgosłup moralny tkwiąc z takim osobnikiem w związku
wkurzał się, kiedy widział na ulicy ludzi z Bliskiego Wschodu, do tego mówił rzeczy typu, że gejów to on nie cierpi, ale na takie lesbijki chętnie patrzy


@choochoomotherfucker: skąd żeś Ty go dziołcha wygrzebała xd ekwiwalentem byłoby chyba z drugiej strony bycie z Sylwią spurek xD