Wpis z mikrobloga

Pis0wcy nie mają już absolutnie żadnych hamulców - zrobią dosłownie w s z y s t k o co będzie można przykryć państwowo-partyjnym aparatem żeby wygrać wybory. Podsłuchiwali opozycję pegasusem, puszczali spoty wyborcze jako "reportaże" w wiadomościach, szczuli na wszystko nie będące pisem, wyprowadzali pieniądze poza budżet żeby prowadzić kampanię wielokrotnie powiększając w ten sposób fundusz wyborczy - w tym roku będzie jeszcze gorzej.

Będą "tuczyć" tylko swój betonowy elektorat, który jest stracony dla innych partii. I jednocześnie zohydzać politykę, symetryzować, wprost dehumanizować politycznie opozycję. Mimo tego co robią i tak znajdują się ludzkie zera stawiające pis na równi z resztą partii  (z wiadomym wyjątkiem), tvpis na równi z tvn etc.  Każdy taki osobnik spod tych znaków i innych w stylu "nie straszcie pisem" zasługuje co najwyżej na mela na ryj. O zadeklarowanych, jawnych  pis0wcach nawet nie ma co wspominać.

#bekazprawakow #neuropa #bekazpisu #tvpis #polityka #4konserwy
mentari - Pis0wcy nie mają już absolutnie żadnych hamulców - zrobią dosłownie w s z y...

źródło: temp_file.png3955388738355235351

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mentari: Sama propaganda nie wystarczy przy tej inflacji. PIS ma w sondażach ok. 34% poparcia. Gdyby nie 500+ i 13/14 emerytura byłoby 24% max. Kaczyński wie że, że żeby wygrać wybory (o samodzielnych rządach nie wspominając) musi rozdać w tym roku bardzo dużo pieniędzy. Tak ze 100 mld zł, jak nie więcej, na waloryzację 500+, kolejne dodatkowe emerytury i pewnie jakieś nowe zasiłki, coś tam o mieszkaniach było mówione. Nie wliczam
  • Odpowiedz
@Wyso52:

To samo słyszałem 4 lata temu.


4 lata temu, w czasach dobrej koniunktury, kiedy inflacja była względnie niska, PKB ładnie rosło, a dodruk pieniądza dobrze wchodził. Dzisiaj inflacja bazowa ciągle rośnie a PKB w IV kwartale 2022 spadło o -2,4% (dla przykładu w znienawidzonych Niemczech tylko o -0,4%)
  • Odpowiedz
Będą "tuczyć" tylko swój betonowy elektorat, który jest stracony dla innych partii


@mentari: a co te partie zrobiły, aby coś zmienic? Bo jak widzę niektóre działania po, to aż się odechciewa.
Szczytem ich głupoty jest licytowanie się, kto da więcej w socjalu.

Jak ja mam z czystym sumieniem głosować na partie, która w sferze gospodarki robi kalke z pis?

No nic, będzie trzeba głosować na komuchów xd Może przywrócą SB i
  • Odpowiedz
Każdy taki osobnik spod tych znaków i innych w stylu "nie straszcie pisem" zasługuje co najwyżej na mela na ryj.


@mentari: a takie wypowiedzi powinny być scigane z urzędu:p nie żyjemy w nazistowskich niemcach :p
  • Odpowiedz
To samo słyszałem 4 lata temu.


@Wyso52: no ale przecież stało się. Rząd zarabia na inflacji aby stać ich było na socjal. A beneficjenci socjalu nie rozumieją na czym polega inflacja, ty chyba też skoro coś takiego odpisałeś.
  • Odpowiedz
Pis0wcy nie mają już absolutnie żadnych hamulców - zrobią dosłownie w s z y s t k o co będzie można przykryć państwowo-partyjnym aparatem żeby wygrać wybory.


@mentari: Ich metody niczym nie różnią się od tych stosowanych w Rosji, na Białorusi czy w czasach PRL
  • Odpowiedz