Wpis z mikrobloga

Kto mi wytłumaczy (jak należy, dokładnie, ze zrozumieniem, nie po łebkach, nie jebnie linkiem do artykułu którego nawet nie przeczytał i nie wie czy znajduje się tam odpowiedź na moje pytanie) co to znaczy PEWNIAK w zakładach Superbet?

Na ich stronie nie ma tego wytłumaczonego wcale. Jak pytam się ich supportu to odsyłają mnie do strony po więcej informacji, a informacji takich tam nie ma. Iście żenujące podejście do swojego własnego klienta.

#bukmacherka #hazard #pytanie
Bunch - Kto mi wytłumaczy (jak należy, dokładnie, ze zrozumieniem, nie po łebkach, ni...

źródło: Screenshot_1787

Pobierz
  • 9
@Bunch: jak masz zakład systemowy, np. 3/4, to 3 z 4 spotkań musi wejść. Jak dodasz do tego pewniaka, to musi wejść 3 z 4 "systemowych" i ten pewniak. Czyli dowolne 3 z 4 oraz pewniak niezależnie od tych 3 z 4.

Czyli jesli masz kupon:
3/4 + 1p:
3/4:
Legia wygra
Wisła wygra
Raków wygra
Lechia wygra
1p
Barcelona wygra

to z pierwszych 4 spotkań wystarczy, że 3 wejdą, ale
@Bunch: zadajesz pytania jak 3 latek xD a co to, a jak to, a po co xD jak chcesz zagrać zakład systemowy z pewniakiem, to musisz dodać tego pewniaka, bo jak nie dodasz, to będzie zakład systemowy bez pewniaka. Pewniak, jak sama nazwa wskazuje musi wejść, a system musi wejść w zakresie w jakim sam to ustaliłeś

Jeśli tego nie rozumiesz, to sugerowałbym odpuszczenie tematu pewniaków przy systemach. Inaczej Ci nikt
@Kolarzino: Ale ty jak i reszta nie potrafi odpowiadać na proste pytania. To na cholere mi takie wasze tlumaczenia? Nie odpowiedzialeś na zadane pytanie. Zrobiłeś sobie wycieczki w innych kierunkach. To sobie ty odpuść gościu jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i dowiedzieć się co jest przedmiotem pytania.

A więc powtarzam: co nam daje za korzyść wybranie pewniaka?