Wpis z mikrobloga

Jaki jest najlepszy smartfon do zastosowań biznesowych? Chodzi głównie o komunikatory których obecnie jest pełno różnych, wygodne korzystanie z wielu kont mailowych, opcje połączeń telefonicznych typu robienie konferencji, rozbudowane opcje kontaktów, czarne listy itp. No i żebym się nie bał podpiąć konta mailowego z ważnymi informacjami na takie urządzenie. Chińczyki które puszczają reklamy apek na ekranie ustawień telefonu i dodają nieusuwalne wersje programów odpadają.
#android #ios
  • 8
KNOX

Brzmi ciekawie ale to jakieś rozwiązanie dla korpo gdzie dział IT konfiguruje telefony pracownikom. Zresztą samsungi i tak są zamulone przez masę dodatków od producenta więc z dodatkiem który sprawdza bezpieczeństwo na wielu warstwach nie czuję tego. Chyba wolałbym odwrotne podejście gdzie jest czysty android a ja nie instaluje głupich rzeczy.

Iphone spoko, system iOS mi się podoba ale telefon ma być narzędziem abym ja zarabiał pieniądze a nie Apple sprzedając
Iphone spoko, system iOS mi się podoba ale telefon ma być narzędziem abym ja zarabiał pieniądze a nie Apple sprzedając mi telefonik za 10k.


@tos-1_buratino: Nie wiem gdzie ty mordo widzisz telefon za 10k ale spoko xD Mój 12 Mini kosztował ze 3,5k zł nowy.