Wpis z mikrobloga

Być może za 20 lat spojrzysz w lustro i uświadomisz sobie, że w tym trudnym czasie jaki miał miejsce w Europie opowiedziałeś się za wolnością. Wspierałeś materialnie, fizycznie, czy nawet samym słowem pokrzywdzony naród w potrzebie, który broni się przed zezwierzęconym agresorem.

Teraz będą nazywać Cię naiwniakiem, ukrofilem, ukraińskim trollem, lub fajnopolakiem, ale to ty koniec końców po latach będziesz mieć czyste sumienie. Nasz kraj kiedyś przeżywał to samo, jeszcze 30 lat temu byliśmy pod rosyjskim butem, do dziś pełno u nas kacapskiej agentury. Dlatego każdy świadomy człowiek w naszym narodzie jest nadzieją że kiedyś może być lepiej w Europie i już nigdy taka sytuacja się nie powtórzy.

Pozdrawiam dobrych Mireczków i Mirabelki z tagu, przez cały ten rok trolle chciały obrzydzić i zobojętnić nam ten temat, a z ludzi którzy wspierają Ukraine i wolność zrobić debili. Mimo że odklejeńców tu coraz więcej, to dajemy radę i żadne rosyjskie #!$%@? tu nie przejdzie ;)

Tak na koniec powiem tylko że mniej pluję na ruskich podszywających się pod polaków i na polską postkomunę w internecie siejącą rosyjską propagandę, niż na tych śmieszków, pożytecznych idiotów, którzy chcą sobie potrollować i porobić jaja na ludzkiej tragedii, bo ci pierwsi robią to chociaż dla tego swojego obszczanego miru, a ci drudzy to po prostu kretyni bez jakiegokolwiek wyczucia i sumienia.

#ukraina #rosja #wojna #nafo
dedler123 - Być może za 20 lat spojrzysz w lustro i uświadomisz sobie, że w tym trudn...

źródło: 0CA7693E-F924-4537-9167-0F0D5ED64291

Pobierz
  • 39
@dedler123: powiem tak, jeszcze kilka lat temu szanowałem rosję, rosjan, myślałem o odwiedzeniu moskwy i sant petersburga.
Teraz już wiem że ten naród to jest plaga na mapie Europy, po prostu błąd w matriksie. W swoim życiu już rosji nie odwiedzę
Specjalnie wszystko z małej.
Wspieram Ukrainę nie tylko pieniężne ale całym duchem.
Ukraińska armia IT przeprowadziła kolejny cyberatak na Federację Rosyjską - klienci Sberbanku i Tinkoffu nie mogą płacić kartami w całym kraju. Poinformowała o tym na Telegramie. "M*skalowy system acquiringowy nie wytrzymał naszej odpowiedzi "Chwała bohaterom!" dla poległego bohatera. Klienci Sberbanku i Tinkoffu nie mogą płacić kartami w całym kraju. Odetnijmy ich od cywilizacji na jak najdłuższy czas. To ich własny wybór, prawda?" - czytamy w oświadczeniu. Jak informował UNIAN, w lutym ukraińska
powiem tak, jeszcze kilka lat temu szanowałem rosję, rosjan, myślałem o odwiedzeniu moskwy i sant petersburga.


@xdTM: dokładnie to samo tu. Dobrze że mi się z 10 lat temu udało zobaczyć kaningrad i właśnie Petersburg. Ale widok pozłacanych cerkwi kontrastujący z menelami ubranymi w foliowe worki najlepszy xD
@xdTM: A ja w 2018 miałem jechać do Lwowa ale spóźniłem się jeden dzień z przeglądem i cofnęli mnie za to na granicy. Mam tam zaledwie 160km, piękne miasto i już tam nigdy nie pojadę.
@Wink: W skrócie: do 2014 Rosja fajna, po 2014 Putler i raszyści, idźmy za Europą, dwie maski i cztery dawki Pfizera, wirus z targu zwierzęcego, Niemcy to dobry sąsiad, Tusk to był dobry premier.
@DrCieplak: W 2014 to ja na Marszu Niepodległości razem z narodowcami wykrzykiwałem hasła na ruskich, proputinowską politykę Merkel i Tuska. Dziś nie zmieniłem poglądów wobec Rosji, dalej uważam ją za wrogą, a moi dawni koledzy narodowcy chętnie obraliby politykę układania się z Rosją przykładu Węgier i Orbana. Tak więc możesz nazywać mnie fajnopolakiem, ale jeżeli chodzi o dobro kraju i Europy to mam takie same zdanie jak prawie 10 lat temu.
@dedler123: ja to nienawidzę Ukraińców. u siebie korupcja nawet na poczcie i kradną. jak wyjadą to w sklepach kradną, za sklepem na rampie o przeterminowane mięso się biją, na czarno robią, babska łapią niemieckich frajerów i jak tylko 5 lat posiedzą to ich kopią w dupe i idą na socjal, samochody kradną i z niemiec do Polski wywożą, że nawet taki kawał chodzi "jedź do Polski, Twój samochód już tam jest".
@xdTM: mam podobnie, z dwoma różnicami - do ruskich śmieci nie chciałem jechać (poza autostopem na Kamczatke, ale to głównie po to, by pobyć samemu hen hen daleko, no i mają ciekawe miejsca na Syberii do bycia z dala od ludzi), a Ukrainy nie wspieram finansowo, bo mnie nie stać.
tylko ta rusofobiczna ciemnota ze wschodu Polski


@DrCieplak: ta ciemnota ze wschodu polski jest wszystkofobiczna: niemcy, ruskie, ukraincy, czesi, litwini, słowacy sąsiad, wykształciuch czy szwagier jak kupił nowszego passata. Co byś nie wybrał, no może poza węgrami (XDDD), to trafisz xD
Nie poznałem w życiu nikogo ze wschodu kraju kto miałby coś do Słowaków


@DrCieplak: no cóż, to nie są wykształceni ludzie (mowa o ciemnocie, bo tylko ona spełnia cechy wymienione wyżej) więc większość nie wie, że Słowacja w '39 też zajęła kilka wiosek. Jak wiedzą to wielce pamiętają xD
opowiedziałeś się za wolnością. Wspierałeś materialnie, fizycznie,

ale to ty koniec końców po latach będziesz mieć czyste sumienie.


@dedler123: O czym Ty gadasz człowieku? Wymyśliłeś sobie jakąś ideologię do tej wojny i masz do tego tematu jakieś obsesyjne podejście.
Zejdź na ziemie. Świat nie jest czarno biały. Albo jesteś nastolatkiem albo masz problemy psychiczne i nie piszę tego jako obraza. Nikt normalny nie będzie rewidował swojej wartości na podstawie tej wojny,