Wpis z mikrobloga

@dos_badass @Zgrywajac_twardziela ale sobie walicie konika nawzajem - usunąłem dlatego że wpis nie dostał w krótkim czasie żadnego plusa więc nie miał szans na przebicie, tak jak poprzedni ale spokojnie bo w imie juana pablo secondo będę dalej niszczył psychicznie cenzopapiarzy ponieważ naiwnością dorównują tym wszystkim starym babom którymi tak gardzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
iluvmypickle - @dosbadass @Zgrywajactwardziela ale sobie walicie konika nawzajem - us...

źródło: obraz_2023-03-07_165958598

Pobierz
  • Odpowiedz
@dos_badass: brzmisz jak dzieciak z osiedla co próbuje komuś dowalić śmiejąc się przy tym z własnych żartów co najwyżej żenując oponenta swoją infantylnością XD

PS. nie chodzę do kościoła i deklaruje się jako ateista więc jp2gmd i tego podobne żarty wywołują u mnie co najwyżej cringe
  • Odpowiedz
  • 1
brzmisz jak dzieciak z osiedla co próbuje komuś dowalić śmiejąc się przy tym z własnych żartów co najwyżej żenując oponenta swoją infantylnością

@iluvmypickle: napisał to typ, tworzący mema z gejami. xDDD

PS. nie chodzę do kościoła i deklaruje się jako ateista więc jp2gmd i tego podobne żarty wywołują u mnie co najwyżej cringe

@iluvmypickle:
nigdzie nie napisałem jp2gmd, więc od teraz wypie#dalaj mi stąd.
  • Odpowiedz