Wpis z mikrobloga

Hej, mirko ʕʔ
Witamy w jednym z ostatnich już odcinków piątej edycji konkursu gitarowego #mirkoshredwars. Uczestnicy mają dwa dni na wybór w parach podkładu i jeżeli tego nie zrobią, to backing wybiera im organizator. Czyli ja. Tak było w tym przypadku. Tak że ewentualne reklamacje w tej sprawie proszę kierować do mnie tym razem ;)

Zapraszamy do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[Drabinka konkursowa] | [Regulamin]

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
dinkum - Hej, mirko ʕ•ᴥ•ʔ
Witamy w jednym z ostatnich już odcinków piątej edycji konk...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Początek taki trochę niepozorny, ale u VanHalena w końcu było słychać muzykę, a nie tylko skille, jak u znacznej części naszych zawodników.
  • Odpowiedz
  • 5
@vanhalen, @Czarnoksieznik dzięki za ten smutny ;( odcinek. Czarno, wskakujesz do finału, gratulacje. Bardzo ładne solo
@33g3, @Czarnoksieznik wybierzcie sobie backing. Na nagrania finałowe dostaniecie tyle czasu, ile będziecie chcieli. Coś czuję, że to będzie najbardziej kameralny finał w historii szredłorsów :/ i prawdopodobnie ostatni odcinek tej zabawy na wykopie.

@vanhalen, @xtothx zapraszam Was do pojedynku o trzecie miejsce. Już wspomniałam o
  • Odpowiedz
  • 1
Finał jest już gotowy, a solówki do pojedynku o trzecie miejsce są w przygotowaniu. Mimo drobnej obsuwy, dezercji na tym etapie konkursu na razie nie stwierdzono ;) i wracamy po świętach.
  • Odpowiedz