Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #auto
Mircy potrzebuje pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°) probuje otworzyc auto w garazu podziemnym i za ch... nie moge.
sprawa wyglada tak ze jakis msc temu wymienialem aku i wszystko smigalo, jezdzil przez miesiac.
ostatnio probowalem wejsc normalnie otwierajac zdalnie kluczykiem (przyciskiem) i nie idzie. mysle bateria rozladowana. to probowałem normalnie kluczyk wpiąć do drzwi i przekręcić i też nie idzie... coś tam musi siedzieć albo nie wiem co i nie idzie go za ch... dopchnac do konca a wiec i otworzyć.

Myslalem ze to wina baterii w kluczyku wiec poszedlem wymienilem i dalej nie dziala. W zapasowym to samo. jestem w kropce, auto w garazu podziemnym a teraz mi bedzie bardzo potrzebne. Co moge zrobic? Albo jaka moze byc przyczyna? od siebie tylko moge dodac ze nw moze sie klem poluzowal ale to dziwne bo auto jezdzilo i zaparkowalem, po zaparkowaniu nie powinien sie aku odlaczyc.

Audi A4 B6 pomocy :(
  • 12
@gosciu82 moze chociaż sam bagażnik otwiera jak otwierasz z pilota? Albo może możesz bagażnik kluczem otworzyć?

Edit: internet mówi, że w Audi A4 B6 w klapie bagażnika jest wejście na klucz we wnęce tablicy rejestracyjnej, tylko ponoć trzeba się schylić. Otwórz bagażnik, złóż siedzenia i jakoś dostaniesz się do stacyjki.
@gosciu82 Zobacz przez szybę czy zegarek i przebieg się wyświetlają (bo chyba w a4 b6 cały czas je widac), może i miałeś nowe aku ale jak jeździłeś bez ładowania to też mógł paść. Bateria w kluczyku odpada, prawdopodobnie jedyny dostępny zamek nie działa, pozostaje jedynie ślusarz i jego sposoby na otwarcie.
@gosciu82 Nawet jak rygielek od zamka zacięty to byś chociaż maskę otworzył żeby podładować aku ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nadal szyba z wymianą raczej wyjdzie drożej niż ślusarz, szczególnie że może to tylko coś z wkładką zamka