Wpis z mikrobloga

Kolejne mieszkanie zaraz będzie sprzedane - dzisiaj podpisujemy umowę przedwstępna.
Co ciekawe - mieszkanie z 2 z przodu - ponizej 300 tys, kawalerka do remontu i pojawiła się bardzo duża ilośc osób kredytowych - dla siebie, lub dla dziecka na studia. Kilka osób inwestycyjnie pod wynajem za gotówkę - ale gdy z 309 obnizyliśmy cene do 297, pojawiło się sporo ofert kredytowych - plus w ciagu 4 dni jakies 10 wiadomosci na otodom, oraz z 6 telefonów.

Ciekawe, bardzo dużo osób w takim razie, ma w Krakowie filtr ustawiony do 300 tys, przez co nagle zrobił się ogromny ruch.

Trzymajcie kciuki aby Pani dostała kredyt na zawrotne 220 tys ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mieszkanie #nieruchomosci
  • 30
  • Odpowiedz
@francoisinho: widziałem to mieszkanie. Miało drzwi do łazienki od pokoju i ostatnie piętro w wielkiej płycie. Na moje słaby interes, bo po wrzuceniu kasy w remont okaże się, że można było kupić podobna kawalerke ale w nowym budownictwie w okolicy. A tak to sie zostaje bujanie z wysokim czynszem.
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: to chyba około 11k za metr wyszło w starym budownictwie, no chyba, że jakieś większe negocjacje były. To chyba średni interes, bo jeszcze trzeba trochę w remont wpakować. No ale to ciekawe co piszesz o tych filtrach, chyba mało kto posługuje się ceną za metr.
  • Odpowiedz
  • 1
@majkel88: tylko wskaż mi te nowe mieszkanie do 350 tyś na czyzynach do wejścia
@malachite 27m2 za 290 tyś ostatecznie. To jest kwestia małych metraży - cena za m2 jest wyższa. A tu klientka akurat kupiła dla siebie, sama sobie przemaluje, wymieni pare rzeczy i będzie remont robiła sobie na spokojnie mieszkając tam. A nie oszukujmy się - jak ktoś ma max zdolność 200-230-250 tyś to cudów nie ma co oczekiwać
  • Odpowiedz