Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: Obracają się pewnie w swoich zamkniętych kręgach i tyle (,)
Chociaż ta akcja na UW gdzie studenci domagają się usunięcia z uczelni tego szanownego pana z prawej daje trochę nadziei
  • Odpowiedz
  • 22
@omeprazol:

To może być dobry pomysł. Jak w 2005 Miller wymyślił zmianę pokoleniową to mu Olejniczak z Napieralskim #!$%@? SLD.
  • Odpowiedz
@omeprazol:
W polityce jest potrzebna zmiana systemowa, ale takiego wała, bo nie przejdzie ani przez sejm, ani senat. Żaden polityk nie ukręci bata na własną dupę.
  • Odpowiedz
@omeprazol: nie jestem zawistnym człowiekiem, ale mam nadzieję, że w realiach rówieśniczych mają #!$%@?


@Kremufka2137: zapomnij. Nie wiesz jak działa PiS? Obsadzanie kierowniczych stanowisk w publicznych firmach znajomymi i rodziną coś Panu mówi? :) Wśród rówieśników na pewno znaleźli się "przydupasy" którzy już widzą siebie jako jakiegoś prezesa lub innego kierownika w Orlenie
  • Odpowiedz
nie jestem zawistnym człowiekiem, ale mam nadzieję, że w realiach rówieśniczych mają #!$%@?


@Kremufka2137: mają podobnie jak miał młody czarzasty, rosati, miller czy kwaśniewski. Wszyscy na uczelni wiedzieli że to partyjne lizidupy ale oni mieli wywalone bo psy szczekają karawana jedzie dalej, młodzi mają #!$%@? oni skaczą po szczeblach partyjnych w gore
  • Odpowiedz