Wpis z mikrobloga

#f1 to dopiero pierwszy wyscig, a niektorzy mysla ze tak bedzie do konca xd. Rb jest szybkie i raczej tak pozostanie ale ferrari aston czy mercedes sie zbliza do siebie i do rb takze spokojnie. Mclaren tez naprawi co ma i nie bedzie czerwoną latarnią.Przynajmniej w wyscigach bedzie sie dziac wiecej bo stawka jest blizej i nieprzewidywalna. A na wszystkie oceny tempa trzeba poczekac az wroca na dobre do Europy.
  • 8
@JuzefCynamon McLarena nie stać żeby naprawić co ma, zmarnowali cały zeszły sezon na poprawki które nic nie dały, mieli zająć się nową konstrukcją a dalej rzeźbili w starej, zrobili chyba najwięcej poprawek ze wszystkich drużyn, bijąc takiego Red Bulla dwukrotnie.
Efektem tych prac jest auto gorsze niż było rok temu, to nie skończy się dobrze.
@JuzefCynamon: Kiedy i kto się zbliży? Mercedes, który jest gotów porzucić swoją koncepcję i zacząć iść w koncepcję Red Bulla? Czyli kolejne 2 sezony w dupie, Ferrari, który kompletnie nie rozumie swojej konstrukcji i dalej na 1 lapie są mega mocni, a jak przychodzi do niedzieli to są daleko w dupie? bo wygląda to przerażająco, zobaczymy jak będzie na innych torach, ale taka przewaga RB nad resztą jest przerażająca, dodatkowo z