Wpis z mikrobloga

Siema pany. Szukam laptopa do ogólnego użytku + luźnego grania (nie ma presji na top performance, bo to będzie służyło do Simsów dla kobity). Sam mam Lenovo Legion, to ogólnie spoko sprzęcik w niezłej cenie, więc ten model mam na liście - jaka specyfikacja za około 4k będzie git? A jeśli nie Legion, to co daje radę? Widzę, że od Lenovo jest też sporo IdeaPad Gaming, dobre to to? W oko wpadł mi też Dell G15 - ktoś miał do czynienia z tym modelem?
#laptopy #gaming #lenovo #komputery
  • 4
jest też sporo IdeaPad Gaming, dobre to to?


@Wixu: z tanich gamingowek legion był chyba najlepiej zrobiony.
Z nazwy tego Ideapada gaming gdzieś zniknela 3, a Ideapad 3 to chyba najbardziej gówniane markowe laptopy jakie kiedykolwiek ktoś produkował, te gaming wiele się od nich jakością nie różnią
@wypokowy_expert: dzięki za info. Cóż, Legion jest spoko, ale nie powiedziałbym, że jest to top wykonanie (ogólnie wydaje się dość kruchy, szczególnie matryca, zawiasy, wszystko się ugina). Dlatego też myślałem o tym - https://www.komputronik.pl/product/757643/dell-inspiron-g15-5515-3537.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=Promo&ceneo_cid=b8c10846-f73b-76f2-2105-8bd93ee7407f

Ogólnie chwalą, że nie wyje jak odkurzacz, ma ładne i porządne wykonanie. Jakieś zdanie na ten temat?
@Wixu: Tak naprawdę masz tutaj 3 opcje:
Jak gra tylko w simsy to najlepszą opcją będzie ASUS świetnie wykonany, świetna grafika, tylko ma integre więc do samych sismów i mało wymagających gier będzie ok
A jak chce coś mocniejszego pograć to ten z intelem DELL będzie również bardzo fajny, chociaż jakością do tego asusa wyżej się nie umywa. Co do legionów to bez szans w tej kasie niestety.