Wpis z mikrobloga

Sorki, jestem trochę nie w temacie, jakie to dokładnie choroby?


@Broximon: A na co jest diagnozowany osobnik, któremu wydaje się, że jest Napoleonem?

2. płeć społeczna


@korin_: A co to za twór?

płeć to nie kobieta i mężczyzna - tylko samiec i samica. Bo nie masz pingwina kobiety i pingwina mężczyzny. Tylko samice i samce


@korin_: Dyskusja się chyba tyczy ludzi a nie pingwinów? Wśród ludzi rozróżniamy dwie płcie:
@korin_: Dyskusja się chyba tyczy ludzi a nie pingwinów? Wśród ludzi rozróżniamy dwie płcie: kobiety czyli samice i mężczyzn czyli samców.

A jeżeli chodzi o inne gatunki, to mówimy np: krowa, byk, suka, pies, kotka, kocur na określenia samicy i samca innego gatunku.


@NieoryginalnyNick: przyznaję rację. Mój błąd. Kobieta i mężczyzna to poprawne określenie płci. Dzięki za zwrócenie uwagi.
@PeterGosling: a to nie jest problem "prawakow". To oglny problem wszystkich ludzi, ideologia jest wciskana w kazdej plaszczyznie zycia. LGBT to rzeczy czysto seksualne, #!$%@? mnie obchodza sprawy seksualne innych ludzi (szczegolnie jako kogos komu blizej do bycia aeksualnym)

A jednak indoktrynizacja dzieje sie w szkolach, miejscach pracy xD wciskane jkaakiesies szkolenia i inne motywy z ideologii tego typu