Wpis z mikrobloga

@janushek O Jezu nie zliczę ile godzin razem z kumplami przesiedzieliśmy przy BT3 na PS2. Jeżeli roster, model walki i mechaniki będą takie same lub lepsze praktycznie od buta kupuje na XSX ( ͡ ͜ʖ ͡)
@janushek: Model zniszczeń strojów w BT3 działał tylko jak ktoś dostał ultimate attack albo przegrał beam struggle. Lepiej działało to w BT2/BT1 gdzie przy niskim poziomie zdrowia wystarczyło "kopnąć" go np w budynek czy skały i ubranie się niszczyło, widać było zadrapania na postaci itd.

Ja osobiście liczę na rozbudowane story mode niczym z BT2 + system walki z BT3 + edytowanie umiejętności postaci jak w Raging Blast + może cooldowny
@filogzzz: tego nie wiedziałem akurat ale ogólnie nie ma co się nakręcać że to BT4 bo patrząc np po najnowszym Naruto to ten Budokai Tenkaichi może być tylko odświeżoną kolekcją poprzednich gier z kilkoma dodatkami w postaci rostera z DBS
@janushek: Patrząc jak teraz na bijatykach kosi się konkretną pieniądze na kupowaniu postaci to pewnie żeby mieć tyle postaci do wyboru ile było w BT3 to trzeba by nerkę sprzedać żeby wszystkie kupić.

Bo było ich tam od zatrzęsienia :D
@ChochlikLucek: patrząc na to że transformacja z teasera to 1:1 ta z DBS: Broly to raczej większość postaci powinna być do tego momentu

I tak z góry tylko dodam, że nie ma opcji na content z mangi bo nie ma anime
@janushek: Kurna ileż to godzin się przegrało na Budokai Tenkaichi jeszcze na PS2. Trójka to nadal moim zdaniem jedna z najlepszych bijatyk Dragon Ball jakie powstały. Wreszcie ktoś pomyślał o kontynuacji. Mam tylko nadzieję, że nie pójdą w system, że dużo postaci będzie możliwe do odblokowania tylko za pieniądze, niestety patrząc na ostatnio wydane bijatyki taki system jest w modzie i pewnie tak będzie. ( ͡° ʖ̯ ͡°