Wpis z mikrobloga

Będę brał kota i chciałbym kupić mu drapak. Na co zwrócić uwagę? Powinien być chyba dość ciężki i stabilny. Jakiś konkretny możecie polecić? Tak do 300zł
Czy drapaki z allegro to w większości kicz?
#koty #drapak
  • 14
@lokibb: popatrz sobie na drapaki natural paradise na zooplusie. Są nieco poza twoim budżetem bo te tańsze kosztują koło 400 zł ale są warte tej ceny, bo są stabilne i maja możliwość odczepienia i wyprania legowisk. Jak kupisz jakiś tani szajs na cienkich słupkach i drapak będzie się gibać gdy kot na nim szaleje to może nie chcieć z niego korzystać. Mam od nich orchid m (on chyba koło 300 zł
@arinkao mam 3 lata lekko, kocisko spore, bo to syberyjski. nic złego się nie dzieje z tym ustrojstwem odpukać. Ale oczywiście jak ktoś może wydać więcej kasy to jak najbardziej! Sam jestem zdania, że na pewnych rzeczach nie warto oszczędzać
@gesslerowaa szykuję się do zakupu drapaka i byłem praktycznie zdecydowany na magnolię xl, ale dzisiaj zauważyłem że jest też coś takiego jak magnolia xl plus. wiesz może czym się to różni? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@gesslerowaa chyba z 10 minut szukałem różnic i nie skapnąłem się że budki sie różnią xd ale na swoją obronę porównywałem kolor kremowy i na pierwszy rzut oka nie widać że obicie budki jest materiałowe w tej wersji bez plus