Wpis z mikrobloga

Wczoraj był zdecydowanie mój najlepszy dzień na Glovo, co sami możecie zobaczyć poniżej. 448 zł zarobku w 8 godzin pracy, dodatkowo 25zł napiwku do ręki. Czy mało, czy dużo to oceńcie sami.
Ktoś wczoraj spytał, co w przypadku, gdy wieziesz komuś zakupy z Biedronki. Czy trzeba samemu to zamówienie składać i co jak czegoś nie ma?
Odpowiadam: Kurier tylko odbiera zakupy, a towar składają pracownicy Biedronki. Co do brakującego towaru to miałem taką sytuację wczoraj. Otóż klient zamówił alkohol, którego Biedronka nie miała. Zadzwoniłem do klienta i powiedziałem, że mogę mu kupić to co brakuje jakby poza aplikacją i rozliczymy się prywatnie, na co się zgodził. Czasem trzeba być elastycznym. Opłacało się, bo dał mi 11ziko napiwku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominam, że prowadzę zestawienie zarobków z Glovo:
GLOVO ZAROBKI

Dzisiaj też śmigam, a jutro przerwa, aż do przyszłego weekendu. Trzymajcie się i pytajcie śmiało. W komentarzu przykładowe zamówienie na alko z Biedronki.

#rzultykurier <- Najlepszy tag o pracy kuriera Glovo ()
#glovo #pracadodatkowa
JonkeJ - Wczoraj był zdecydowanie mój najlepszy dzień na Glovo, co sami możecie zobac...

źródło: Screenshot_20230305-053924-537

Pobierz
  • 47
@woskrosenie

@JonkeJ: trochę to brzmi jak byś z poziomu HR naganiał na zatrudnianie się w tej firmie. Ale mogę się mylić


Nie no stary to musiałby być bardzo słaby PR, jak reklamują się zarobkiem 480 zł brutto za 8h ciągłego pedałowania na rowerze XD
@Ka4az: Jeżdżę autem ziom, rowerkiem śmigam jak mam krotkie trasy


@JonkeJ: no to dodając jeszcze cenę paliwa, zużycia auta to stawka chyba jeszcze gorsza niż za pedałowanie XD
@Ka4az: Szanuję Twoją opinię, ale jako kurier uważam że opłaca się. Nikt przecież nie rozwozi żarcia niewiadomo jakim samochodem. Mój mało pali, a dużej kasy raczej w niego nie wkładam. Poza tym jako praca dodatkowa mi pasuje, ja tylko pokazuje jak to wygląda od kuchni z zarobkami, bo może ktoś inny też by chciał spróbować.
@Ka4az: Szanuję Twoją opinię, ale jako kurier uważam że opłaca się. Nikt przecież nie rozwozi żarcia niewiadomo jakim samochodem. Mój mało pali, a dużej kasy raczej w niego nie wkładam. Poza tym jako praca dodatkowa mi pasuje, ja tylko pokazuje jak to wygląda od kuchni z zarobkami, bo może ktoś inny też by chciał spróbować.


@JonkeJ: ja absolutnie Ci nie umniejszam ani nie mówię, że się nie opłaca. Chodziło mi
@JonkeJ: jakby nie trzeba było czekać 90 dni na zezwolenie do jazdy to już bym kupił elektryka za pięć tysięcy, jakiś komplet goretex, rękawice i tak se zarabiał. Nawet parę lat bym mógł tak jeździć bo nie mam żadnego fachu w ręku.
Z tego co widzę przy takich zarobkach nie ma #!$%@? sensu stać przy maszynie na pięć zmian czy pracować po jakiś McDonalds.