Wpis z mikrobloga

Jedno z najmniejszych ugrupowań w sejmie, które NIGDY jeszcze nie miało możliwości uczestnictwa przy rządzeniu, zawsze tak zajadle jest atakowane przez zwolenników/partie polityczne? Oczywiście w tym festiwalu zidiocenia, jednoczą się socjaliści wszystkich klas politycznych, czyli lewica, PO i PiS.
Jeszcze Lewicę to można zrozumieć, bo siedzą też na marginesie i w sumie to nie mają nawet pomysłu na życie, odkąd PiS im zabrał wszystkie postulaty, ale żeby wszyscy? Czyżby hasło "Socjaliści wszystkich krajów, łączcie się" dalej obowiązywało? Teraz trochę nie dziwi, że w czasach kowidowego szaleństwa, ta socjalistyczno-zamordystyczna koalicja klubów PiS, PO, Lewica i PSL - próbowała wprowadzić totalitaryzm.

#konfederacja #prawica #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #covid19 #polska #polityka
p.....r - Jedno z najmniejszych ugrupowań w sejmie, które NIGDY jeszcze nie miało moż...

źródło: socjalizm

Pobierz
  • 14
konfiarze z LPR w 2006, a dziadka musisz wyguglować


@elperson: Robisz to cynicznie lub z niewiedzy? Korwin nigdy nie był w rządzie i jedynie realnym wpływem na kraj, miał wtedy, gdy jako poseł złożył wniosek ustawy lustracyjnej (co chyba wszyscy, prócz esbeków, uznają za plus). Co do reszty ludzi konfederacji, to, o ile mi wiadomo, żaden nie zasiadał w rządzie naszego państwa.
Jedno z najmniejszych ugrupowań w sejmie, które NIGDY jeszcze nie miało możliwości uczestnictwa przy rządzeniu, zawsze tak zajadle jest atakowane przez zwolenników/partie polityczne?


@podatnik_fundator: k0nfa zaraz po pisie ma najwięcej trolli i sekciarzy w internecie więc nie dziw się, że ludzie cisną po k0nfie. Jest akcja jest reakcja. Nawet tu na wykopie masz takich fikołkarzy na rzecz k0nfy, że jak czytasz ich brednie to idzie się za głowę złapać. Albo użytkowników
@Kryspin013: Możesz podać jakieś badania, analizy, na których opierasz swoje zdanie? Czy to tylko takie "widzimisie"?


@podatnik_fundator: obserwacje, pokaż mi odpowiednik kleopatrtixx dla jakiejkolwiek innej partii. Albo sekciarzy innej partii takich jaką ma tutaj k0nfa lub pis. Chcesz to ci konkretnych sekciarzy nawet wskażę.
chcesz powiedzieć, że wyrabiasz sobie zdanie o partiach, biorąc ekstrema z ich wyborców/sympatyków i już?


@podatnik_fundator: odwracasz kota ogonem. Powtórzę się: pokaż mi odpowiednik chociażby samej tylko kleopatrixx ale dla innej partii. A chcesz to możemy też poszukać odpowiedników innych k0nfiarzy dla innych partii tutaj. Nikt w necie po za pisowcami nie ma takiej sraczki dla swojej partii jak k0nfairze tutaj. I mogę ci to udowodnić na konkretnych przykładach.
pokaż mi odpowiednik chociażby samej tylko kleopatrixx


@Kryspin013: Po co? Znam gorszych. Jeden z sympatyków PO zadźgał polityka PiS... chcesz powiedzieć, że to wyznacznik dla ciebie? Chcesz powiedzieć, że @kleopatrixx tak na ciebie wpływa, że na tej podstawie budujesz swoje wybory polityczne? Nie uważasz tego trochę za dziwne? Może kleopatrixx to wcale nie konfiarz, ale zadaniowany trol z innej partii, by obrzydzić konfę? Tego nie wiem, bo nie śledzę tego użytkownika,
@Kryspin013: Po co? Znam gorszych. Jeden z sympatyków PO zadźgał polityka PiS... chcesz powiedzieć, że to wyznacznik dla ciebie? Chcesz powiedzieć, że @kleopatrixx tak na ciebie wpływa, że na tej podstawie budujesz swoje wybory polityczne? Nie uważasz tego trochę za dziwne? Może kleopatrixx to wcale nie konfiarz, ale zadaniowany trol z innej partii, by obrzydzić konfę? Tego nie wiem, bo nie śledzę tego użytkownika, ale rozbawiła mnie taka argumentacja.


@podatnik_fundator:
@Kryspin013: jednocześnie ma najwięcej hejterow. Dlaczego boją się partii która ma 11 posłów i nic im nie zrobiła skoro nie rządziła?


@Trelik: kto się boi. K0nfa na wykopie np jest głównie obśmiewana i to głównie za sprawą ich sekciarzy gwoździem i krzyżem w mózgu.

Zresztą sam wyśmiewam k0nfę bo kiedyś byłem kucem przez długi czas więc sam byłem w tym łańcuszku #!$%@?. Na wykopie znajdziesz nawet moje stare komentarze gdzie
@podatnik_fundator: zwyczajnie konfederacja to partia o tak piepsznietych skrajnych poglądach, że wszystkich normalnych ludzi trigeruje. Takie oszołomy w normalnych poważnych społeczeństwach maja poparcie 0.01%
Z Polakami jest cywilizacyjnie coś nie tak.