Wpis z mikrobloga

#rozdajo jednej z najgłośniejszych książek finansowych na świecie. Pana Roberta Kiyosakiego prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać, podobnie jak jego największego dzieła ;)

Więcej na temat książki przeczytacie na lubimyczytac.pl

Pytanie jak zawsze będzie tematyczne: W co proponujecie zainwestować w 2023 roku? Złoto, srebro, bitcoiny, kukurydzę, ropę naftową, kawę, kakao, gaz, a może tusze wieprzowe? Odpowiedź krótko uzasadnijcie. Przy okazji tylko wspomnę, iż we wszystkie wymienione towary możecie inwestować na platformie XTB, o czym napisałem w tej analizie.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w rozdajo?
Odpowiedzieć na pytanie w komentarzu pod wpisem, dając krótkie uzasadnienie
Kliknąć plusik

Rozdajo trwa do najbliższego wtorku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.

Wysyłka nagrody Pocztą Polską.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #czytajzwykopem
JakDorobiccom - #rozdajo jednej z najgłośniejszych książek finansowych na świecie. Pa...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 37
@Siik otóż to. znajdź fajne miejsce które ludzie akurat nie chcą. realizuj wizję i sami zobaczycie że metr najmu wzrośnie z 10pln na 44pln w 1,5 roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@JakDorobic_com: ta książka to jest takie gówno, że szkoda gadać. W zasadzie jedno zdanie - "miej aktywa, nie pasywa" wysrane na 976865 sposobów. Lanie wody najwyższych lotów. Autor biadoli o inwestycjach w nieruchomości i jakim to jest przekozakiem, gdzie w rzeczywistości żadnym inwestorem nie jest, a pierwszy milion zarobił właśnie na tej książce. Książkę zaliczam do grupy tych, które poleca każdy kołcz, a na słowo kołcz mam mdłości.
@JakDorobic_com: ja poprzez IKZE wrzucać będę w ETF na S&P500, clean energy (jakieś 70%), a resztę w multienergetyczny koncern, który ma też gazety, paczkomaty...wróć... automaty do odbioru przesyłek pozostawionych przez kuriera. Akcje spółki pod przywództwem Daniela "Brudnej Pały" Obajtka będą stanowić 15% limitu wpłat na IKZE. Ostatnie 15% to będzie PZU. Jeśli chodzi o ETFy to będę skupiał się na tych akumulujących ale muszę nauczyć się interfejsu Bossy, bo wygląda trochę