Wpis z mikrobloga

Dylewski o wojnie na Ukrainie. Bardzo realistyczne przedstawienie konfliktu. Wielu się nie spodoba i okrzyknie Dylewskiego ruską onucą.

Powód wojny z perspektywy Rosjan można przedstawić też i w taki sposób w jaki Ukraińcy przedstawiają walki UPA z Polską. To walka narodowowyzwoleńcza z państwem ciemiężycielem, które według agresora niesłusznie posiada ziemie będące według agresora etnicznymi ziemiami jego narodu. Choć według Rosjan to oni chcą mieć chyba prawie całą Ukrainę.

#ukraina #rosja
oydamoydam - Dylewski o wojnie na Ukrainie. Bardzo realistyczne przedstawienie konfli...
  • 23
  • Odpowiedz
@adbab123: Słuchaj ja oceniam na podstawie tych filmików które widziałem - a ogladałem tylko 2 czy 3 o wschodzie. Gosc powiela narrację jaką posługuje sie rosyjska propaganda '' Rosja broni granic'' to określam, że ''onucuje''. Wprost onucą go nie nazwałem.
  • Odpowiedz
@szurszur: czyli krytyka USA musi od razu oznaczać onucowanie ? Na świecie jest masa państw, które nie popierają polityki USA. Oliver Stone słynny amerykański reżyser również inaczej podchodzi do Majdanu i tego co go doprowadziło (podjął się dwóch dokumentów na ten temat). W takim razie powiesz o takim Georgu Carlinie ? przecież jechał po polityce amerykańskiej. Bardzo jednostronne podchodzenie do konfliktu obecnie w mediach. Z tym bronieniem granic po części to
  • Odpowiedz
czyli krytyka USA musi od razu oznaczać onucowanie ? Na świecie jest masa państw, które nie popierają polityki USA.


@adbab123: Nie pisałem nic o jego krytyce USA.

Oliver Stone


@adbab123: Tak on onucuje bo robił filimki dla Rosjan. Pożyteczny idiota.

Z tym bronieniem granic po części to prawda, bo gdyby Nato wjechało na Ukrainę to jak blisko byłoby Moskwy.


@adbab123: Tak samo blisko jak ma blisko z Estonii czy
  • Odpowiedz