Wpis z mikrobloga

Oślizgła i kłamliwa kiszona. Jego życie polega na kłamstwie. Ostatnio przewijał się komentarz gdzie pisał, że on po khmersku płynnie mówi. Dzisiaj na wypierdzie mówi do swojej plemiennej aby zapytała baby czy ma flagę Polski.
Kurde ogląda to sporo osób, on w tym pijanym łbie nie ogarnia, że to widać, że co chwilę kłamie na dany temat? Kłamie jak 8 latek, jak ktoś go zapyta o to kłamstwo to mówi, że nie on.

#popaswpieprz #raportzpanstwasrodka
  • 5
@19michael86: nie wiem czy ogladasz Gapcia i Predatora od poczatku ale jeszcze na samym poczatku ktos go zapytal na live czy czasami to nie on sprzedawal szwajcarskie gary emerytom za gruby hajs a na to zadowolony Gapcio odpowiedzial ze ma studia z socjologii i chyba psychologii wiec techniki sugestii i manipulacji nie sa mu obce. Wiec Gapcio oprocz tego ze jest mitomanem ma tez doswiadczenie z wciskaniem ludziom kitu jakby zawodowo.
@19michael86: ja sam mu kiedys kibicowalem kiedy Predator zorganizowal zbiorke na sklep dla niego . Ale bardzo mi sie nie spodobalo kiedy Gapa wzial hajs i zamiast organizowac biznes to wzieli taxi za 250 USD do Hong Kongu i zaprosil rodzine Tharongu do resortu na kilka dni. Zapytalem wiec go o rozliczenie zbiorki to mi chamsko odpisal czy jestem z Urzedu Skarbowego a potem zaliczylem bana. I w sumie wiekszosc osob
@Nightshift_ to było niezłe. Masa ludzi wierzyła biednemu Gapciowi, cisnęli Machlajowi, a ślepnący tylko głupkowato się uśmiechał, bo wiedział, że żebrak utraci zaufanie widowni. Uważam, że kiszony manipulować umie doskonale. Gdybym pierwszy raz wpadł na jego kanał to łyknąłbym te śpiewki o zapracowanym Polaku. Sam kiedyś użył słów o przyjęciu kreacji i to mu się udaje jakby nie było. Niestety głos wykopu i tego tagu to mniejszość.