Wpis z mikrobloga

@cybher2: Zablokujmy wszystko co nam się nie podoba, a potem zablokują nas bo my się komuś nie spodobamy. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@cybher2: Bartosiaka proszę zgłosić w takim razie, który publicznie nawołuje żeby Polska wzięła czynny udział w wojnie i lobbuje za wysłaniem wojska, podobnie jak Wolski. Na szybko spojrzałem co Ator mówi o wojnie i jet całkowicie przeciwko niej. Więc kto tu jest pod czyim wpływem wojennym?
Nie jestem psychofanem Atora czy coś, tylko, że u nas w internecie panuje niezdrowe przekonanie prowojenne, a ludzi którzy są przeciwko wojnie się atakuje co
@Mister: tylko Ator sieje dezinformację, a jest mnóstwo wpisów pod jego filmami, w których użytkownicy mówią o tym, że jest to dla nich jedyny kanał jaki oglądają, o zgrozo, informacyjny.
Jak myślisz dlaczego artykuł z ONETu który trzecioklasista czyta pięć minut on wykłada przez 40 minut, bo trzeba go odpowiednio obrobić ideologicznie i spiskowo, żeby trafił do szurii. Dlatego jego kanał powinien być zbanowany , bo wpływa negatywnie na postrzeganie świata
@MajorParowa: Straszy ludzi to prawda. Ale nikt nie każe go oglądać. Wyprodukujcie lepszy kontent niż on w którym będziecie go punktowali jeśli wam tak to przeszkadza. Przeraża mnie tendencja do wyciszania wszystkiego co jest nie poprawne. Jesteśmy dorośli sami wybieramy treści w internecie i nie można banować za inny punkt widzenia nawet jak jest on zły bo to się źle kończy dla nas samych.
@Farmer_Joe: to, że Bartosiak jest podrzegaczem wojennym to inna sprawa, chociaż też się z tym zgadzam. Polska nie powinna wchodzić bezpośrednio do wojny tylko pomagać Ukrainie, wysyłając jej sprzęt i uzbrojenie. W naszym interesie jest pomaganie Ukrainie ponieważ jeśli ona przegra to następna w kolejności może być Polska. I Ty albo tego nie widzisz, bo patrzysz na świat życzeniowo przez różowe okulary, albo jesteś pożytecznym idiotą dla Rosji.