Wpis z mikrobloga

W p0lsce widzę stabilnie, co jakiś czas sobie czytam co się dzieje za moją obecną wschodnią granicą. Młode cuckoldy zabiły chłopaka na zlecenie p0lki w jakimś Zamościu. Oczywiście zleceniodawczyni pozostanie bezkarna, no bo jak inaczej. Szczerze powiem, że tutaj czuję się o wiele bezpieczniejszy niż w p0lsce. Brak menelstwa, patolki, młodzież też jakaś inna, kobiety miłe w sklepach, pozbawione tego wstrętnego wyrazu twarzy widniejącego na twarzach p0lek. Porównuję moje p0lskie powiatowe do niemieckiego powiatowego.

W dużych miastach jak Berlin czy Kolonia faktycznie trzeba uważać. Ale to głównie ze względu na dużą ilość inżynierów. Rdzenna ludność jest bardzo pozytywna wedle moich obserwacji. W p0lsce wychodząc gdzieś w nocy zawsze zabierałem ze sobą uzbrojenie, na wypadek gdyby jakaś patolka postanowiła mnie dojechać.

Tutaj nie mam takiej potrzeby, bo nie ma patolki. Uważajcie na siebie koledzy w tym cuckoldstanie p0lskim. Bo nigdy nie znacie dnia ani godziny, kiedy jakaś p0lka postanowi was zabić rękoma swoich cuckoldów.
#przegryw
Van-der-Ledre - W p0lsce widzę stabilnie, co jakiś czas sobie czytam co się dzieje za...

źródło: Tfu

Pobierz
  • 6