Wpis z mikrobloga

Hej, czy mógłby ktoś mi doradzić w wyborze telefonu? plusy/minusy/różnice. Zastanawiam się nad zakupem iPhone 14 pro lub Samsungiem Galaxy S23 Plus (Wersja ultra Samsunga nie odpowiada mi przez swoje ostre kanty, wolę zaokrąglone rogi). Jeśli chodzi o produkty Apple nigdy nic nie miałam, zależy mi na wysokiej jakości zdjęciach, i żeby bateria tak szybko nie padała, ponieważ często używam w telefonu w ciągu dnia. Jeśli ktoś z was, zna się na telefonach i mógłby się wypowiedzieć, byłabym wdzięczna. ʕʔ

#apple #samsunggalaxy #iphone #kiciochpyta #elektronika #samsung
  • 8
@Meliska1: odrobine lepszy aparat w ip14pro (uzywam). Ale bateria i kilka innych rzeczy, zwlaszcza gdy nie jestes w ekosystemie apple, moga przemawiac za samsungiem w twoim przypadku.
Jeśli to ma być tylko zakup telefonu to nawet bym nie patrzył w stronę Iphona. Póki się nie obkupisz we wszystko z logiem jabłka to będziesz miał tylko przyzwoity telefon z głupimi rozwiązaniami i na każdym kroku przypominający Ci o tym, że lepiej by się współpracowało jak byś wszystko miał z logiem jabłka.
sja ultra Samsunga nie odpowiada mi przez swoje ostre kanty, wolę zaokrąglone rogi). Jeśli chodzi o produkty Apple nigdy nic nie miałam, zależy mi na wysokiej jakości zdjęciach, i żeby


@SwiatWedlugAndrzeja: @Herato @taju jprdl androidziarze.
grasz w gry to android
cykasz se fotki to ajfon
a ajfon niema apki wpoku i wogole wiekszosc apek to tak z opoznieniem albo wcale (filtr pieniezny mniej smieci)

a jezeli chodzi o wydajnosc to zawsze
prdl androidziarze.


@Krafti: No właśnie nie androidziarze ale za większe pieniadzę dostajesz gorszy telefon, różnica w jakości zdjęć nie jest w tym wypadku warta 1200 zł. A kupując droższego ajfona dostajesz: mniejszą baterie, mniejszy wyświetlacz, #!$%@?ą "Dynamic island" mniejszą pojemność pamięci i jeszcze kupujesz ostatniego ajfona ze złączem lightning.

Tylko fanboy w tym wypadku wybrałby ajfona
@SwiatWedlugAndrzeja: najlepsze jest jak ludzie mówią o tym złotym wsparciu apple dla telefonow przez kilka lat. Ok fajnie, ale tylko flagowce co roku dostają ważne funkcje, reszta dostaje ochłapy w postaci zmiany wygladu jednego okienka a reszta to ważne zmiany takie jak - celowe zwiększanie zużycia baterii, obcinanie wydajności. Kup se pan nowego iPhona skoro panu nie pasuje 3-letni. Dziekuje dobranoc
@Meliska1: ja mam s23 U a zona iPhone 13 pro (który jest praktycznie taki sam jak 14)
różnice to na pewno wielkość, iPhone jest bardziej kompaktowy, wcześniej miałem telefon prawie identyczny wielkościowo ale ostre krawędzie sprawia że to kawał telefonu
Pomimo że ja mam nowszy telefon kilka miesięcy to iphone sprawia wrażenie bardziej responsywnego i działającego płynniej, a także to że niektóre aplikacje działają pomimo znikomego Internetu, na s23u dawno pokazuje