Wpis z mikrobloga

W nocy jak włączycie takie radia jak RMF, ZET czy inne stacje to lecą starsze polskie piosenki. Buduję sobie playlistę takich piosenek na Spotify. Macie jakieś propozycje co dodać? Mam już Lipnicką z "wszystko może się zdarzyć", "Taka Warszawa", "Być tak blisko" Kowalskiej czy "Teraz płynę" Kozidrakowej.
#muzyka #muzykanawieczor #pytaniedoeksperta
  • 16
  • Odpowiedz
@LongWayHome: wypijmy za błędy, breakout-poszlabym za toba,breakout- pomaluj moje sny , za ostatni grosz, w zoltych plomieniach lisci, twa jasna widze twarz, trubadurzy-kasia,mieczyslaw wojnicki kaczuszka i mak, pudelsi uwazaj na niego, boskie buenos
  • Odpowiedz
  • 1
@chilon: Tak, jestem tego świadomy - w telewizji jest to samo na kanałach dziecięcych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki wszystkim za wkład - dodaje kolejne kawałki, jeszcze Zauche dodałem z "Byłaś serca biciem" :)
  • Odpowiedz
@LongWayHome: Pocałuj noc i Ruchome Piaski - Varius Manx, Niecierpliwi i Imię deszczu - Piasek&Mafia, Kasia Kowalska - Co może przynieść nowy dzień, Krystyna Prońko - Jesteś lekiem na całe zło, Kolorowy Wiatr - Edyta Górniak, Dumka na dwa serca - Górniak i Szcześniak, Martwe Morze - Budka Suflera, Oczy szeroko zamknięte - Łzy, Noc komety - Felicjan Andrzejczak i wszystko od Marka Grechuty
  • Odpowiedz