Wpis z mikrobloga

@mocznikkk: o pulsuje cię mankek xd Ziobro zaskoczenia
zobaczycie konfederuskie kacapy, nic wam nie wyjdzie z tych konserwatywnych agitacji. Wali onucami na kilometr a konfederosja będzie miała 6-7 proc
Większość społeczeństwa jest liberalna j jak wam się nie podoba to nara za don do ruskiego mira
@Trixie: życzę wojskom ukraińskim zwycięstwa z ruskimi NA Ukrainie. nie wiem czemu imputujecie mi bycie prorosyjskim XD
jak ktoś nie jest lewakiem to automatycznie ma być antyukraiński?
@NLatifundium nie, to wy się wynoście z Polski. nie jesteście patriotami, tylko lewakami, więc nic was tu nie trzyma. i nie, większość społeczeństwa nie jest tfu liberalna.
@johny-kalesonny co nie pasuje?
@kolejnekontowypokowe piszesz tak bo jesteś lewakiem bez honoru.
@mocznikkk: Polska jest dla wszystkich
Retoryka konfederosji jest iście faszystkowska. Tak jak reżim na kremlu zreszta. Ostatnio na yt jeden koles straszył ze będzie dzień sznura jak przejmą wladze xd jak bolszewicy czy nsdap

Nas jest większość mordeczko. Radykalizujcie się dalej a w końcu się wkrwimy. Liberalna demokracja to jest to czego chcą Polacy a nie katozamordyzm jaki nam zrobi memcen z braunem i bosakiem. Ja wiem czym wy jesteście pisani
@NLatifundium: jeśli jesteś liberałem światopoglądowym, to jesteś lewakiem. nie głosujecie na Konfederację, bo nienawidzicie Polski. kto mi dał prawo? lata pięknej polskiej historii, naznaczonej walką ze zdrajcami jak wy.
@mocznikkk: hejtuje konfederosję i namawiam wszystkich żeby na nich nie głosowali bo maja prorosyjskie poglądy i powołują się na „rozsądny konserwatyzm” rodem zza buga. Znam ruska retorykę i konfe**** kropka w kropkę to powtarza. Gnojki jak braun, Sykulski to zdrajcy i mam nadzieje ze będą siedzieć.
Memcen i bosak się pewnie kryją ale widać ze jk dojdą do władzy to zrobią katoliban.
Powołujesz się na historie, potwierdzasz moje przekonani o wschodnich