Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy Zauważyliście jak tucznik szybko zareagował? wykopki napisały żeby baobab wziął kompa do mariusza i zaczął streamować z jacą to cyk tucznik nagle kompa mariuszowi kupił na "urodziny" a prawda jest taka że za wydane 1900zł na kompa z gównolitu zarobi na niego 5k dziennie. Ale no tak powie, że to od niego zależy, że będzie streamował kiedy chce, ale tak czy siak kasa będzie dla tucznika i ten komp mu się spłaci w 3 godziny, a on będzie tylko kupował pół litra za 50zł i piwo za 30 i fajki za 15 i miał wszystko w dupie. Baobab, nie lubię Cię, nikt Cię nie lubi, taka prawda. #!$%@? weź ten kredyt, na 3k żeby móc samemu funkcjonować ze streamami z Mariuszem. Potrafisz sprowadzić aktorów, nie to co tucznik. potrafisz jakoś takoś poddymić, potrafisz zadbać o to żeby aktorzy coś zjedli żeby nie padli, potrafisz obsługiwać OBS. Ale tak wiem, boisz się konsekwencji widząc że tucznik siedział za głupotę innych, ale uwierz mi Ty potrafiłbyś to bardziej ogarnąć. Wystarczy trochę pewności siebie i odwagi a może to wypali. Do odważnych świat należy, A tucznikowi ha tfu na pysk, jego patusiara nie nosi torebek, ale jakoś siedzi z torebką na wręczeniu mariuszowi kompa, jeb się grubasie. Enjoy !
  • 12
@ChudyEdd:

Baobab nie ma psychy strimować - I nie mówię tutaj o robieniu live na Tik-Toku

Zacznie strimować to automatycznie będzie kosa z Tucznikiem a coś czuję ze wtedy Jacek by dostał info żeby nie strimować z Baobabem i koło się zatacza bo sam w sobie Mariusz nie jest interesujący. Zresztą myślę ze Baobab się boi ze jak będzie strimować to pójdzie siedzieć, a prawda taka ze wpłaty na aktorów którzy
@gigachad_has_entered_the_chat: No właśnie i oto chodzi. tucznik myśli, że jaca jest jego własnością. I to napisałem, że baobab się po prostu boi konsekwencji takich jak ma tucznik, ale on potrafi to ogarnąć ile razy ogarniał tą meliniarnię żeby jako tako dymy były ale bez przypału? Owszem parę razy noga mu się powineła ale ogarnąłby to jakby sam streamował to on większość aktorów sprowadził
@gigachad_has_entered_the_chat: No, tak, tylko ostatnimi czasy dymy jakie słyszeliśmy to z kuchni jak goha #!$%@? tyrała jacę, ale jak tucznik i goha siedziała to baobab sprowadził szymona złodzieja który tyrał jacę, to baobab sprowadził chudego z koszulką gnocchi i była kłótnia i to on sprowadził mariusza który się kłócił z jacą. baobab ma potencjał do tego żeby to robić wystarczy że dobierze aktorów, a to akurat umie xD
@ChudyEdd: Zastanówmy się kogo sprowadził tucznik żeby było git. według mnie nikogo, bo wszyscy co się zjawili typu dekoder, pokazali się tam sami i tucznik ich #!$%@?ł, a baobab by go zostawił xD