Wpis z mikrobloga

Witaj czarujący człowieku,


Witaj Cudowny nieznajomy, chcę być pewien, jak bardzo chcesz znaleźć i rozpocząć znajomość z nową i dobrą kobietą? Nazywam się Vladlena myślę, że jesteś ode mnie zachwycony. Szukam mężczyzny, z którym moje życie zmieni się na lepsze. Bardzo interesująca, otwarta i pozytywna dziewczyna. Ale nadal jestem i bardzo się zmęczyłem tą istotną sytuacją. Poszedłem więc za pośrednictwem znajomych i wysłałem do Ciebie list. Właściwie szukam dalej tego mężczyzny pod kątem stałego związku i małżeństwa. Mój cel - spotkać miłość. Chciałbym wierzyć, że jesteś tym człowiekiem. Będzie mi miło, jeśli uznamy, że nasze wspólne zainteresowania, a nasze spotkanie - najważniejszy moment na początku naszej znajomości. Teraz nie wiem, czy jest duże zainteresowanie kontynuacją naszej korespondencji, dlatego szerzej napiszę o sobie później. Zainteresowanych proszę o odpowiedź TYLKO na moją prywatną skrzynkę: Vlada.Sunny89280@outlook.com Z ogromną niecierpliwością będę czekać na list zwrotny. Wszystkiego najlepszego, Vladlena!


#randkujzwykopem #scam #oszukujo
jednorazowka - >Witaj czarujący człowieku,

Witaj Cudowny nieznajomy, chcę być pewien...

źródło: PIC-23395

Pobierz
  • 1