Wpis z mikrobloga

#famemma #bukmacherka 2 typów nie jestem pewny i pytam jak to widzicie wy, Tybori i Karwat. Denis będzie 20kg cięższy, nie ma trenera ale #!$%@? wie czy wierzyć w to fo mówi ten farmazon. Tyburski szybszy, eksplozywny, obaj mocno bija, Denis ma przewagę masy i siły. Sercem za Tyborim, widzę w nim potencjał, ale nie jestem przekonany kto tu wygra. Labryga z Karwatem też rozkminiam w ten sposób, że Karwat w tym parterze cos tam śmiga, ale trenuje krócej od Labrygi, który jest bijokiem z krwi I kości. Kurs mnie też kusi na Karwata. Co myslita o tym ?
Pobierz XYZ91 - #famemma #bukmacherka 2 typów nie jestem pewny i pytam jak to widzicie wy, Ty...
źródło: Screenshot_20230301-112646_Chrome

Kto wygra ?

  • Tybori, Labryga 91.3% (146)
  • Bad Boy, Karwat 8.8% (14)

Oddanych głosów: 160

  • 13
@XYZ91 wiem, tu po prostu zwracam uwagę że tyburski nie jest jakimś parterowym zawodnikiem także zabranie mu parteru jest raczej na jego korzyść w każdej walce. Kopnięcia trochę gorzej dla niego bo ma długie kończyny ale Denis też całkiem nieźle kopie także tu tak 6:4 na korzyść Denisa jak chodzi o boks ale kondycja, wytrenowanie, szybkość, timing wszystko jest na korzyść tyburskiego. Denis ma tylko siłę knura co ofc może zaważyć ale
@XYZ91: z tego co do tej pory pokazał, to siła i dobre zapasy, ale tak na prawdę to bedzie jego pierwszy poważny sprawdzian, bo wcześniej nie miał zbyt wymagających przeciwników. Zobaczymy