Wpis z mikrobloga

mirasy, od zawsze call recordery działały, do którejs tam wersji androida.
od jakiegoś roku mam andka 13 na galaxy A13(4G).
oczywiście nagrań rozmów nie ma.
wszelkie cudowne sposoby z yt, od hindusów, nie działają(albo odnoszą się do A13 5G).
ktoś wie jak to ugryźć?
apek z play google sprawdzałem już milion, nic zero null.
mogę ew zrootować, ale z tego co widzę, o wiele więcej kminienia przy rootowaniu, niż przed laty?
hilfe!


#android #samsung #telefony #voicerecorder #gsm #pomocy
  • 47
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop14: nie będziesz mi mówił, kogo moge stalkować a kogo nie!
skrina ci teraz zrobiłem. ;)
@yaroszek z dialerami chyba probowałem, o ile pamiętam.
wiesz dobrze, jaki syf sobie moge ściągnąc, z apka spoza sklepu.
i zegnajcie pinionszki z telefonu.
  • Odpowiedz
@dos_badass: kup sobie xiaomi i wrzuc miuipolska i ciesz sie nagrywaniem.
Wszyscy producenci blokuja to przez durne przepisy unii, a do tego samo google wypieprza ze store rzeczy ktore dzialaly.

Kiedys na samsungach byl sposob, z wgraniem softu na region spoza eu, ale to generowalo troche problemow i nie wiem czy nadal to dziala.
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze: o regionach wiem, ale faktycznie dużo dłubania.
@Ademu potrzebne nie jest, ale bywaja chwile, gdy cżłowiek żałuje, że tego nie ma.
eldżiki zawsze miałem, i one to zawsze miały. tfu na szajsungi!
  • Odpowiedz
@dos_badass google usunęło api systemowe do nagrywania rozmów z aosp, a nie żadne przepisy czy coś. google nawet nie musi usuwać tych apek ze sklepu bo i tak nie mają prawa działać na androidach od 9 w górę chyba, że producent fona grzebał w systemie. Te co zostały działają tak, że zapisują dane z mikrofonu co daje taki efekt, że siebie słyszysz na nagraniach bardzo głośno a rozmówcę prawie wcale, a i
  • Odpowiedz
@keeper772: tak jak @Waleczny_Kalafior pisze, Google uznało (prawdopodobnie), że weźmie na siebie obronę firm przed RODO i wycięło nagrywanie rozmów wszystkim w UE i Ameryce Północnej. I to już dawno temu, od Androida 9 w górę. Jedyne co pomoże to custom ROM z patchami naprawiającymi właśnie to - nie musi być społecznościowy, niektórzy producenci to dorzucają w standardzie. Ale mainstream (Pixel, Samsung, Oppo) tego nie ma i prawdopodobnie nie będzie miał
  • Odpowiedz
Google generalnie ma w dupie głos ludzi w wewnętrznym procesie decyzyjnym.


@TrzezwyIrlandczyk: nic dziwnego. Należy skargi kierować do sprzedawcy sprzętu. Nawet nie do producenta a do sprzedawcy. Tylko oni są w stanie wymóc na dostawcy/dystrybutorze by to on dalej przycisnął producenta a dopiero producent telefonu może wymusić coś na Google. Inaczej to nie zadziała niestety.
A jak sprzedawca/producent/dystrybutor nie chce nic zrobić to zagłosować swoim portfelem i nie kupować produktu który
  • Odpowiedz